Меню
Категории
Таблетовані і натуральні вітаміни: нерівний бій
10.03.2013 Ліки

Вітаміни — це речовини, які необхідні нашому організму. Вони містяться в їжі і повинні потрапляти в організм людини щодня. Але в сучасному світі рідко коли вистачає часу зайнятися своїм здоров’ям, щоденно складати свій раціон і харчуватися правильно. А брак в свою чергу призводить до погіршення імунітету і підриває стійкість організму до вірусів та інфекцій. Але як поповнити необхідний запас?

Саме для цього існують вітаміни в капсулах. Але чи настільки вони нешкідливі і чи дійсно корисні для організму?

Як правильно вибирати вітаміни

Прилавки аптек в прямому сенсі «завалені» безліччю різних препаратів і часто при виборі ми керуємося рекламою, відгуками знайомих і друзів, або ж рекомендації фармацевта. По-перше, не дивлячись на те, що вітаміни це не ліки, їх можна приймати тільки після рекомендацій лікаря і повного обстеження. У такому випадку ви зможете бути впевнені, що вітаміни не принесуть вам ніякої шкоди. Кожен з них має свої особливості застосування, тому потрібно враховувати і цей фактор.

У чому відмінність таблетованих та натуральних вітамінів

В природі все гармонійно, і вітаміни, що знаходяться в продуктах йдуть «комплексом». Це сприяє кращому засвоєнню, а відповідно, всі вітаміни потрапляють в організм і приносять максимальну користь. Що ж стосується капсул, то головна проблема при покупці — це ціна. Багато хто вважає, що чим дорожче вітаміни — тим вони краще. Але повірте, навіть недорога пачка відомого всім з дитинства вітаміну С настільки ж ефективна як і дорогі полівітаміни, до складу яких він входить. Плюс до всього, засвоюваність таблеткових вітамінів всього близько 5%, тому варто більше уваги приділяти своєму здоров’ю і намагатися харчуватися правильно.

http://rielt.donetsk.ua/mariupol/flats-rent/ — по ссылке есть большое количество объявлений про аренду жилья в Мариуполе.

Добавить комментарий
*