Бронхіальна астма: симптоми, причини і лікування хвороби

Бронхіальна астма — це хронічне захворювання дихальних шляхів, яке характеризується порушеннями дихального процесу. Вона зустрічається досить часто і є наслідком запалення. З часом воно переростає в перманентний стан і при першому ж раздражителі дає про себе знати.

Щорічно у світі сотні тисяч людей отримують інвалідність у зв’язку з виявленням бронхіальної астми. Це говорить про поширеність хвороби та її серйозності.

Ознаки бронхіальної астми.

У першу чергу бронхіальна астма проявляється такими симптомами:

  • кашель;
  • наявність перепочинок;
  • наростаюча задуха.

Викликати напад астми можуть багато подразників. В основному, це алергени, такі як:

  • пилок від рослин і квітів;
  • пил і шерсть від тварин;
  • різкі і насичені запахи;
  • перепади температури.

Також напад астми може спровокувати нервова напруга і стрес. Але в більшості випадків захворювання протікає цілком спокійно без особливих ознак.

Причини розвитку бронхіальної астми

Довгий час виявити причину розвитку бронхіальної астми не вдавалося, і лише після років скрупульозного вивчення хвороби вдалося визначити основне джерело — алергічні реакції, які з часом трансформуються в хронічну форму.

Провокувати такі алергії може що завгодно, починаючи від забрудненого повітря з вмістом сторонніх часток, закінчуючи хімічними речовинами, які не мають запаху, але при цьому впливають на слизову оболонку. Тривала дія погано позначається на імунітеті і викликає появу респіраторних захворювань.

Лікування бронхіальної астми

Після точного діагнозу і визначення ступеня серйозності захворювання, визначають методи лікування бронхіальної астми. На сьогоднішній день відомо чимало способів, які допомагають позбутися почуття задухи. Це аптечні препарати, що дозволяють усунути симптоми і прибрати неприємні відчуття.

Також широко використовуються профілактичні засоби — препарати, які допомагають знизити чутливість організму і перешкодити реакції.

Найголовніше — не займатися самолікуванням. Багато хто вважає, що астму можна вилікувати за допомогою звичайних таблеток від кашлю, препаратів від застуди або антибіотиків. Але насправді, таким чином, хвороба ще більше прогресує і може призвести до непоправних наслідків.

Курьерская доставка по всем основным регионам и городам Украины: www.acd.com.ua/vizov-kurera. Служба доставки ACD-экспресс.

Дивиться ще по-темі:

Лікуємо астму. Лікування астми народними засобами

Бронхіальна астма - це хронічна хвороба дихальних шляхів, яка є запальної з можливим рецидивом і подальшим розвитком. При цьому звужуються дихальні шляхи, і зусилля м'язів не вистачає для забезпечення легенів повітрям. І тут саме головне вчасно прийняти ліки, інакше можливий летальний результат. Зменшити кількість нападів або зовсім вилікуватися від цієї...


Лікування раку грудей

Ракові пухлини грудей - одне з найпоширеніших захворювань в сучасному світі. Успішне лікування раку грудей, як і будь-яке лікування злоякісної пухлини, насамперед залежить від якості та своєчасного лікування. Лікування раку грудей найчастіше комбіноване. Лікування раку грудей може включати хірургічне видалення частини або всієї залози, хіміотерапію, променеву терапію. Вибір лікування залежить від прогностичних...


Лікування лейкозу

Лікування лейкозу на гострій стадії здійснюють у відповідних гематологічних клініках. У завдання лікаря входить абсолютне знищення лейкозних клітин. Таке стає можливим завдяки застосуванню сучасних удосконалених програм лікування захворювання у дітей, які передбачають використання глюкокортикоїдів, цитостатиків. Крім того, активно застосовується променева і імунотерапія, здійснюються трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин. В цілому, виділяють...


Лікування хвороб народними засобами: за і проти

Народна медицина часто захоплює людей. У нас прийнято лікувати застуду медом, лимоном і чаєм з малиною, запалення на обличчі за допомогою алое, а що стосується косметичних засобів, то тут взагалі дуже рекомендуються препарати, засновані повністю на натуральних травах і компонентах. І дійсно, далеко не всі сучасні препарати, які використовуються в...


Лікування на курорті Трускавець.

ВСЕ КТО ЇДУТЬ У ТРУСКАВЕЦЬ, ЇДУТЬ ПИТИ "Нафтусю"! АДЖЕ ПИТИ ЇЇ МОЖНА ТІЛЬКИ В бюветі. Ця УНІКАЛЬНА ВОДА НЕ бутилюється І НЕ ПРОДАЄТЬСЯ. Курорт Трускавець є одним з кращих місць на Україні, де можна не тільки оздоровитися і вирішити безліч проблем зі здоров'ям, але і чудово відпочити. Замовити відпочинок рекомендуємо на lisova-pisnia.ua. Курорт Трускавець...


Ваша думка

Ви дивилися: "Бронхіальна астма: симптоми, причини і лікування хвороби"