Меню
Категории
Бронхіальна астма: симптоми, причини і лікування хвороби
17.02.2014 Лікування

Бронхіальна астма — це хронічне захворювання дихальних шляхів, яке характеризується порушеннями дихального процесу. Вона зустрічається досить часто і є наслідком запалення. З часом воно переростає в перманентний стан і при першому ж раздражителі дає про себе знати.

Щорічно у світі сотні тисяч людей отримують інвалідність у зв’язку з виявленням бронхіальної астми. Це говорить про поширеність хвороби та її серйозності.

Ознаки бронхіальної астми.

У першу чергу бронхіальна астма проявляється такими симптомами:

  • кашель;
  • наявність перепочинок;
  • наростаюча задуха.

Викликати напад астми можуть багато подразників. В основному, це алергени, такі як:

  • пилок від рослин і квітів;
  • пил і шерсть від тварин;
  • різкі і насичені запахи;
  • перепади температури.

Також напад астми може спровокувати нервова напруга і стрес. Але в більшості випадків захворювання протікає цілком спокійно без особливих ознак.

Причини розвитку бронхіальної астми

Довгий час виявити причину розвитку бронхіальної астми не вдавалося, і лише після років скрупульозного вивчення хвороби вдалося визначити основне джерело — алергічні реакції, які з часом трансформуються в хронічну форму.

Провокувати такі алергії може що завгодно, починаючи від забрудненого повітря з вмістом сторонніх часток, закінчуючи хімічними речовинами, які не мають запаху, але при цьому впливають на слизову оболонку. Тривала дія погано позначається на імунітеті і викликає появу респіраторних захворювань.

Лікування бронхіальної астми

Після точного діагнозу і визначення ступеня серйозності захворювання, визначають методи лікування бронхіальної астми. На сьогоднішній день відомо чимало способів, які допомагають позбутися почуття задухи. Це аптечні препарати, що дозволяють усунути симптоми і прибрати неприємні відчуття.

Також широко використовуються профілактичні засоби — препарати, які допомагають знизити чутливість організму і перешкодити реакції.

Найголовніше — не займатися самолікуванням. Багато хто вважає, що астму можна вилікувати за допомогою звичайних таблеток від кашлю, препаратів від застуди або антибіотиків. Але насправді, таким чином, хвороба ще більше прогресує і може призвести до непоправних наслідків.

Курьерская доставка по всем основным регионам и городам Украины: www.acd.com.ua/vizov-kurera. Служба доставки ACD-экспресс.

Добавить комментарий
*