Меню
Категории
Чоловіче здоров’я. Лікування простати
12.10.2011 Лікування

Чоловіки не привикли скаржитися на здоров’я, але, тим не менш, природа розпоряджається по-своєму і проблеми чоловічого здоров’я в наш час не рідкість.  Профілактичний огляд жінок у гінеколога дає свої результати, а чоловіки, в більшості випадків, тільки у виняткових моментах звертаються до лікаря.

Є різні способи відновити втрачені сили, відновити потенцію і збільшити сексуальні можливості чоловіка. Один з перевірених часом і, при цьому, якій не є дорогим — застосування лікарських трав.  Простатит і зниження ерекції, статеве безсилля і аденома простати — основні хвороби чоловіків в 95 відсотках випадків лікуються травами. Головне, щоб не наступила стадія, коли без хірургічного втручання не можна обійтися.

При частих випадках зниження сексуальної сили, при болях в простаті і паховій області, при прискореному сечовипусканні не варто довго чекати. Слід просто почати приймати лікарські відвари по кілька разів на день.
Майже у всіх випадках підходить суміш квіток ромашки (протизапальний засіб і трохи сечогінний), деревій і нігтики (теж мають протизапальну дію), петрушка діє збудливо як на жінок, так і на чоловіків. До речі корінь женьшеню протягом року діє не однаково, навесні і восени не варто розраховувати на ефект.

При чоловічому безплідді позитивну дію надає подорожник, жолудь дуба посилює потенцію.

Здоров’я варте того, щоб про нього піклувалися, особливо чоловікам, які в будь-якому випадку повинні бути сильними в усіх життєвих ситуаціях.

Роман Бикин

Мужчины, платья в киеве находятся здесь, по ссылке! Подбросьте эту страничку своей женщине, а вдруг ей понравится?

Добавить комментарий
*