Діабет 2 типу. Йогурт знижує ризик розвитку діабету

Йогурт в раціоні допомагає знизити ризик розвитку діабету 2 типу.

Дослідники проводять клінічні випробування, щоб перевірити, чи дійсно йогурт допомагає уникнути розвитку діабету другого типу. Такі думки виникли після того, як вони виявили, що високе споживання молочних продуктів харчування було пов’язано з більш низьким ризиком розвитку цього захворювання.

вживання йогурту перешкоджає діабетуУ ході дослідження було зібрано інформацію про споживану їжу, зокрема молочних продуктів і від 195 000 спеціалістів у галузі охорони здоров’я протягом десятиліть. Вчені з’ясували, що високе споживання йогурту пов’язано з більш низьким ризиком розвитку діабету другого типу і отримані дані підкреслюють важливість йогурту, як частини здорової дієти.

Однак, оскільки дані проведеного дослідження були засновані на зборі інформації про здоров’я і харчування людей, дослідники не змогли довести, що саме вживання йогурту перешкоджає діабету. Тільки клінічні випробування можуть показати такі доведені причинно-наслідкові зв’язки.

Про діабет

Діабет є станом, при якому організм не може перетворювати глюкозу в енергію, тому, що він не має достатньої кількості інсуліну — гормону, який допомагає глюкозі проникати в клітини і використовувати його для отримання енергії — або тому, що організм втрачає свою здатність ефективно використовувати його .

При відсутності лікування, діабет сприяє накопиченню високих рівнів глюкози в крові, що призводить до пошкодження органів.

Є два основних типи діабету:

  • перший тип;
  • другий тип.

Діабет 1 типу зазвичай починається в дитинстві і обумовлений руйнуванням імунної системи з інсулін-продукуючих клітин в підшлунковій залозі. Цукровий діабет 2 типу, на частку якого припадає 95% випадків діабету, виникає тоді, коли тіло стає нездатним реагувати на інсулін. Підшлункова залоза намагається виробити все більше і більше інсуліну, але в кінцевому підсумку цього не достатньо, і рівень глюкози йде вгору.

Ризик того, що у людини буде цукровий діабет 2 типу вище, якщо у нього є сімейна історія хвороби або якщо вона веде нездоровий спосіб життя. У світі є близько 366 млн чоловік, що живуть з діабетом 2 типу, і підрахунки показують, що ця цифра збільшиться до 522 мільйонів до 2030 року, що збільшить навантаження на глобальні системи охорони здоров’я.

В ході детального аналізу було встановлено, що вживання в їжу однієї порції йогурту в день було пов’язано з 18% зниженням ризику розвитку цукрового діабету 2 типу. Одна порція визначається як 28 грам йогурту, який складає близько 2 столових ложок.

Дивиться ще по-темі:

Позмінна робота пов’язана з підвищенням ризику діабету другого типу

Ті, хто працюють позмінно, особливо чоловіки, можуть сильніше бути схильні до діабету другого типу. Згідно зі статистичними даними, до 2025 року, кількість хворих на діабет збільшиться на 65%. У загальній складності це число становитиме 380 мільйонів людей у всьому світі. Тому вивчення природи цукрового діабету та можливості його лікування, зараз є...


Як визначити ранні ознаки дитячого діабету

Більш ніж на третину випадків діабету в США реєструється у людей у віці старше 65 років. Через це хвороба часто називають вікової. Насправді, як кажуть вчені, кількість діабетиків істотно зростає, а сама хвороба "молодшає". Діабет 1 типу є найбільш поширеною формою захворювання серед дітей та підлітків. У доповіді Центру з контролю...


Фізичні навантаження дозволяють зупинити прогресування діабету

Вчені з'ясували, що фізичні навантаження дозволяють знизити ризик гестаційного цукрового діабету в діабет другого типу. Він є частим ускладненням при вагітності і визначається як порушення толерантності до глюкози. Це може бути виявлено вже після оголошення вагітності. Близько третини жінок з цукровим діабетом другого типу стикаються з такою проблемою, тому зараз ведуться...


В Англії переддіабетне зростання

Більше третини дорослого населення Англії мають переддіабетний стан. Про це заявили Американські та Британські дослідники. Згідно з даними показники зросли з 12% у 2003 році до 35% в 2011. Бездіяльність у такій ситуації може призвести до різкого зростання кількості діабетиків другого типу. «Cherry Pizza» - це Ваш однодумец, друг, який дивився...


Діабетичні продукти. Їжа під час цукрового діабету

Цукровий діабет - це справжня проблема для багатьох. Крім дієти, це захворювання вимагає особливого ставлення до всього організму в силу певних особливостей. Але найголовнішим залишається все ж харчування, оскільки дуже важливо дозувати кількість цукру, який потрапляє в кров. Проблема цукрового діабету Цукровий діабет - це захворювання, при якому порушується вироблення інсуліну. Існує...


Ваша думка

Ви дивилися: "Діабет 2 типу. Йогурт знижує ризик розвитку діабету"