Меню
Категории
Грибок стопи ніг
16.02.2013 Лікування

Грибок стопи ніг Грибок на ногах — явище досить часте. Нерідко він стає справжньою проблемою, яка носить також і косметичний характер. Нерідко він проявляється лущенням, почервоніннями, виникненням своєрідних тріщин на шкірі. Все це кидається в очі, а також викликає неприємні відчуття.

Причини появи грибка

Нерідко грибок розвивається при носінні незручного і непровітрюваного взуття. Постійна вологість, яка виникає при підвищеній пітливості, стає основною причиною розвитку грибка на ногах. Також його може викликати незручне взуття, яка тре і стискає ногу.

Тому купуючи чергову пару, варто задуматися про своє здоров’я. Також грибок можна «підхопити» в місцях загального користування, таких як душ, сауна, лазня, а також просто одягнувши чуже взуття, заражене грибком. Зверніть особливу увагу на гігієну і намагайтеся уникати подібного контакту.

Ознаки появи грибка

Основними ознаками появи грибка на ногах є:

  • сильний безперервний свербіж;
  • почервоніння в області пальців і між ними;
  • поява специфічного лущення, без сильних відшарувань епітелію;
  • тріщини;
  • неприємний запах.

Тому при появі подібних проявів, варто звернутися до дерматолога, щоб виявити наявність грибка і почати лікування.

Лікування грибка

Лікування грибка найчастіше проводиться за допомогою сучасних мазей і кремів. «Бабусині» методи хоч і дають ефект і є більш дешевими, але все ж сучасні препарати дозволять вам надовго позбутися від грибка і його проявів. Але при цьому не варто сліпо довіряти рекламі — порадьтеся з фахівцями. Це дозволить вам вибрати правильний і якісний препарат, який дасть негайний результат.

Несколько слов про недвижимость в сети. Аренда квартир в Донецке — всегда актуальная тема для приезжих. Когда появляются планы попасть в этот город, ссылочка на сайт donrent.com.ua в закладках очень пригодится!

Добавить комментарий
*