Лікування застуд в літню пору року

Багато простудні захворювання переслідують нас не лише в зимовий час року, але і влітку. У цей період вони переносяться набагато складніше через спеку, і надмірне навантаження на серце, тому лікування має проходити по визначеному циклу. Це дозволить вам впоратися з проблемою і не нашкодити здоров’ю. А тепер про все по порядку.

Причини «літніх» застуд

Основною причиною розвитку ГРЗ в літньо час року — це різкий перепад температури. Виходячи на вулицю і потрапляючи в спеку, наш організм відчуває вплив зміни температури. Але багато хто з нас працюють в офісах або приміщеннях, де постійно працюють кондиціонери. Такі різкі перепади і зміни температури негативно позначаються на нашому стані, що і призводить до простудних захворювань. Це стосується і вживання холодних напоїв і продуктів, тому влітку ми нерідко стає «жертвами» ангіни або вірусних інфекцій.

Чому застуди влітку тривають довше

У літню пору року ми досить поблажливо ставимося до лікування простудних захворювань. Багато хто вважає їх несерйозними, тому й не приймають ніяких серйозних заходів, що затягує перебіг хвороби, погіршуючи стан пацієнта. Здебільшого, вам не потрібно буде використовувати якихось незвичайних методів, але робити це потрібно постійно.

Існує кілька правил, які допоможуть вам швидше видужати:

  • 1. Позбавити свій організм від перепадів температури. Вся їжа і напої повинні бути теплими.
  • 2. Вітаміни. Не забувайте, що вітамін С дозволяє зміцнити імунітет і збільшує захисні властивості організму.
  • 3. Більше відпочинку. Навантаження на серце під час застуд значне, тому варто перенести всі фізичні навантаження на після хворобливий період. Це також дозволить організму спрямувати всі сили на боротьбу з хворобою.
  • 4. Сонце. Воно є «вбивцею» бактерій і вірусів. Тому кілька годин сонячних ванн дозволить вам позбавитися від частини мікробів і трохи оздоровитися.
  • 5. Не забувайте про ліки. Незважаючи на те, що ви захворіли влітку, це зовсім не означає, що лікування повинно бути відсутнім. Приймайте протизапальні препарати, вітаміни і правильно харчуйтеся.

Запам’ятайте, тільки своєчасне лікування дозволить вам швидко позбутися хвороби і провести літо так, щоб воно запам’яталося вам яскравим відпочинком, а не постільним режимом.

«Смайл» — под таким названием стоматологическая клиника в Киеве давно и с успехом лечит зубы и обслуживает клиентов, нуждающихся в стоматологе.

Дивиться ще по-темі:

Перші ознаки грипу та лікування народними засобами

У зимову пору року імунітет послаблюється, що робить організм сприйнятливим до різних захворювань. Саме на цей період припадає сплеск респіраторних і вірусних хвороб, у тому числі застуд чи грипу, який переноситься не так вже просто. Щорічно сотні тисяч людей страждають від цього захворювання і майже третина з них згодом отримують...


Як розпізнати симптоми застуди у малюка

Діти більше ніж дорослі схильні до різних захворювань. Це обумовлюється тим, що організм дитини більш слабкий, імунітет ще не сформований, тому будь-який вірус, чи бактерія часто стає причиною захворювання. Дуже часто батьки можуть не помічати перших симптомів, що потім призводить до тривалого лікування та негативних наслідків, а, в силу віку, дитина...


Схуднення влітку

Питання зайвої ваги турбує багатьох жінок і чоловіків. Найчастіше для вирішення цієї проблеми ми використовуємо дієти і ряд вправ, завдяки яким можна швидко привести свій організм в порядок. Але чи відрізняється процес схуднення в залежності від пори року? Які переваги схуднення влітку? Консультація у спеціаліста Помилка багатьох жінок в тому, що рішення...


Лікування раку грудей

Ракові пухлини грудей - одне з найпоширеніших захворювань в сучасному світі. Успішне лікування раку грудей, як і будь-яке лікування злоякісної пухлини, насамперед залежить від якості та своєчасного лікування. Лікування раку грудей найчастіше комбіноване. Лікування раку грудей може включати хірургічне видалення частини або всієї залози, хіміотерапію, променеву терапію. Вибір лікування залежить від прогностичних...


Лікуємося за допомогою літа

У разі «літніх» ГРВІ є можливість не перевантажувати організм надмірно, раціонально поєднуючи природні та лікарські способи лікування: «Краще використовувати безпечні засоби, що допомагають організму самостійно впоратися із захворюванням. Це можуть бути фітопрепарати (ехінацея, елеутерокок) або інші препарати натурального походження, - радить Катерина Володимирівна Успенська, к.м.н., лікар вищої категорії. - У разі...


Ваша думка

Ви дивилися: "Лікування застуд в літню пору року"