Лінчжі + кордицепс. Методи нетрадиційної медицини

Лінчжі + кордицепс. Методи нетрадиційної медициниЛінчжі — це шапинковий гриб, що виростає на стовбурах і коренях ослаблених або гинучих дерев. У Японії цей гриб називають рейши, в інших країнах він відомий як ганодерма. Гриб лінчжі дуже корисний для здоров’я, оскільки багатий цілющими поживними речовинами, і по праву вважається однією з перлин китайської медицини.

Лінчжі здатний виліковувати захворювання органів дихання, травлення, кровообігу, нервової, опорно-рухової, ендокринної та інших систем організму, підвищувати опірність організму хворобам, стимулюючи імунний захист. Дослідженнями лікувальних властивостей гриба лінчжі встановлено, що він надає протипухлинну і противірусну дію, уповільнює старіння, нормалізує рівень цукру і холестерину в крові, артеріальний тиск, покращує роботу внутрішніх органів. Однією з основних причин появи і розвитку онкологічних захворювань є зниження імунітету. Лінчжі являє собою ефективний засіб, що стимулює і активізує імунітет і здатність організму до боротьби з раком. Лінчжі усуває наслідки негативного впливу хіміотерапії.

Кордицепс, який в Китаї називають «Божественним подарунком», є універсальним засобом для профілактики і лікування багатьох захворювань. Кордіцепс (Cordyceps sinensis) являє собою різновид вищих грибів — аскоміцети. Його можна знайти тільки у важкодоступних гірських провінціях Цинхай і Ганьсу в північно-західній частині Тибету, на висоті близько 3500 метрів над рівнем моря. Низька температура повітря і нестача кисню в умовах високогір’я надають кордицепсу особливі цілющі властивості.

До складу кордицепса входять кордицепін, кордіцепіновая кислота, полісахариди, аденозин, більше сімдесяти мікро- і макроелементів, близько 80 видів ферментів, незамінні амінокислоти, флавоноїди і т.д. Всі ці речовини покращують мікроциркуляцію і роботу імунної системи, знижують вміст ліпідів у крові, мають протизапальну та протипухлинну дію.

Кордіцепін є високоефективним протираковим засобом, надає хороший лікувальний ефект на нервову та ендокринну системи. Полісахариди підвищують опірність організму вірусам і бактеріям, надаючи стимулюючий вплив на імунну систему.

Ефективність лікувальної дії кордицепса в чималої ступені залежить від способу його обробки, тому що корисні речовини важко витягти звичайним способом і забезпечити їх тривале зберігання до моменту застосування. Компанія Хуа Шен для переробки кордицепса використовує технологію кріофізичного мікродроблення, яка дозволяє забезпечити максимальне вилучення активних речовин з повним збереженням їх цілющих властивостей.

Кордіцепс широко застосовується при лікуванні онкологічних захворювань, навіть у їх пізній стадії, володіє хорошою протипухлинною і протизапальною дією, є природним антибіотиком, пригнічуючи ріст хвороботворних мікроорганізмів, вражає багато вірусів, знімає втому, покращує обмін речовин, нормалізує сон.

Показання до застосування:

  • Профілактика і лікування онкологічних захворювань, поліпшення самопочуття пацієнтів після курсів хіміотерапії.
  • Реабілітація після важких захворювань, фізична слабкість, болючість, порушення обміну речовин, синдром хронічної втоми.
  • Безсоння, пригнічений стан, підвищене занепокоєння, слабкість і погіршення пам’яті.
  • Для поліпшення роботи імунної системи, а також для оздоровлення і підтримки хорошого здоров’я.

Термін придатності: 3 роки.

Виробник: корпорація «Хуа Шен», Китай.

Основний склад: полісахариди кордицепса, кордіцепсовая кислота, полісахариди лінчжі, трітерпени лінчжі.

Спосіб вживання: приймати з теплою кип’яченою водою 2 рази на день по 2-3 капсули протягом місяця. Можливо більш тривале вживання.

Форма випуску: 120 капсул по 250 мг.

Ціна — 640 грн.

Подробиці — http://netradmed.com.ua/kordiceps1.html.

Дивиться ще по-темі:

Лейкоз. Ознаки хвороби

Лейкозом називають ряд захворювань системи кровотворення. Це злоякісні захворювання, при яких пухлинні клітини виникають і розвиваються в кістковому мозку. Наслідком стає те, що порушується нормальний процес відтворення нових клітин крові. В організмі починається брак тих чи інших видів кров'яних клітин, їх замінюють незрілі бластні клітини. Залежно від того, який саме...


Гіпертонія. Профілактика гіпертонії. Фітнес

Фітнес допомагає знизити ризик гіпертонії. Фізичні вправи несуть користь для здоров'я, але тепер дослідники повідомляють, що люди з високим рівнем фізичної підготовки мають менше шансів на розвиток високого кров'яного тиску - також відомого як гіпертонія (фактор ризику серцево-судинних захворювань). Дослідження, опубліковане в Журналі Американської асоціації серця, дослідники пов'язують фізичні підготовки з гіпертонією...


Цілющі трави: ехінацея

Цілющі і профілактичні властивості багатьох рослин відомі з давніх часів. Настоянки і відвари з трав завжди вважалися корисними, допомагаючи відновити імунітет і впоратися з багатьма хворобами. Вони також добре підходять і як додаткове лікування. Ромашка, кора дуба, календула - ось далеко не весь список рослин, які сміливо можна назвати незамінними при...


Антиоксиданти: що це таке і де вони містяться

Боротьбу зі старінням вчені ведуть вже багато століть поспіль, але з'ясувати конкретну причину «зношування» організму все ще до кінця не вдається. Часто говориться про те, що основна проблема полягає в накопиченні вільних радикалів в організмі, що призводить до небажаних наслідків, серед яких: поява і розвиток онкологічних захворювань; розвиток серцево-судинних хвороб; поява цукрового...


Дієта при захворюваннях печінки

Нерідко людина стикається з хворобами, які вимагають постійного лікування, розпорядку дня і суворого харчування. Тільки таким чином можна позбутися від ряду проблем, пов'язаних зі здоров'ям. До таких випадків відносяться захворювання внутрішніх органів, зокрема печінки. Дієти при захворюваннях печінки Хвороби печінки можуть бути викликані багатьма причинами. Тим не менше, лікування спрямоване на те,...


Ваша думка

Ви дивилися: "Лінчжі + кордицепс. Методи нетрадиційної медицини"