Меню
Категории
Лінчжі + кордицепс. Методи нетрадиційної медицини
18.11.2013 Лікування

Лінчжі + кордицепс. Методи нетрадиційної медициниЛінчжі — це шапинковий гриб, що виростає на стовбурах і коренях ослаблених або гинучих дерев. У Японії цей гриб називають рейши, в інших країнах він відомий як ганодерма. Гриб лінчжі дуже корисний для здоров’я, оскільки багатий цілющими поживними речовинами, і по праву вважається однією з перлин китайської медицини.

Лінчжі здатний виліковувати захворювання органів дихання, травлення, кровообігу, нервової, опорно-рухової, ендокринної та інших систем організму, підвищувати опірність організму хворобам, стимулюючи імунний захист. Дослідженнями лікувальних властивостей гриба лінчжі встановлено, що він надає протипухлинну і противірусну дію, уповільнює старіння, нормалізує рівень цукру і холестерину в крові, артеріальний тиск, покращує роботу внутрішніх органів. Однією з основних причин появи і розвитку онкологічних захворювань є зниження імунітету. Лінчжі являє собою ефективний засіб, що стимулює і активізує імунітет і здатність організму до боротьби з раком. Лінчжі усуває наслідки негативного впливу хіміотерапії.

Кордицепс, який в Китаї називають «Божественним подарунком», є універсальним засобом для профілактики і лікування багатьох захворювань. Кордіцепс (Cordyceps sinensis) являє собою різновид вищих грибів — аскоміцети. Його можна знайти тільки у важкодоступних гірських провінціях Цинхай і Ганьсу в північно-західній частині Тибету, на висоті близько 3500 метрів над рівнем моря. Низька температура повітря і нестача кисню в умовах високогір’я надають кордицепсу особливі цілющі властивості.

До складу кордицепса входять кордицепін, кордіцепіновая кислота, полісахариди, аденозин, більше сімдесяти мікро- і макроелементів, близько 80 видів ферментів, незамінні амінокислоти, флавоноїди і т.д. Всі ці речовини покращують мікроциркуляцію і роботу імунної системи, знижують вміст ліпідів у крові, мають протизапальну та протипухлинну дію.

Кордіцепін є високоефективним протираковим засобом, надає хороший лікувальний ефект на нервову та ендокринну системи. Полісахариди підвищують опірність організму вірусам і бактеріям, надаючи стимулюючий вплив на імунну систему.

Ефективність лікувальної дії кордицепса в чималої ступені залежить від способу його обробки, тому що корисні речовини важко витягти звичайним способом і забезпечити їх тривале зберігання до моменту застосування. Компанія Хуа Шен для переробки кордицепса використовує технологію кріофізичного мікродроблення, яка дозволяє забезпечити максимальне вилучення активних речовин з повним збереженням їх цілющих властивостей.

Кордіцепс широко застосовується при лікуванні онкологічних захворювань, навіть у їх пізній стадії, володіє хорошою протипухлинною і протизапальною дією, є природним антибіотиком, пригнічуючи ріст хвороботворних мікроорганізмів, вражає багато вірусів, знімає втому, покращує обмін речовин, нормалізує сон.

Показання до застосування:

  • Профілактика і лікування онкологічних захворювань, поліпшення самопочуття пацієнтів після курсів хіміотерапії.
  • Реабілітація після важких захворювань, фізична слабкість, болючість, порушення обміну речовин, синдром хронічної втоми.
  • Безсоння, пригнічений стан, підвищене занепокоєння, слабкість і погіршення пам’яті.
  • Для поліпшення роботи імунної системи, а також для оздоровлення і підтримки хорошого здоров’я.

Термін придатності: 3 роки.

Виробник: корпорація «Хуа Шен», Китай.

Основний склад: полісахариди кордицепса, кордіцепсовая кислота, полісахариди лінчжі, трітерпени лінчжі.

Спосіб вживання: приймати з теплою кип’яченою водою 2 рази на день по 2-3 капсули протягом місяця. Можливо більш тривале вживання.

Форма випуску: 120 капсул по 250 мг.

Ціна — 640 грн.

Подробиці — http://netradmed.com.ua/kordiceps1.html.

Добавить комментарий
*