Підвищений тиск

Наше серце є основним органом, який качає кров. Завдяки цьому забезпечуються обмінні процеси між органами і кровоносною системою, відбувається насичення киснем та іншими речовинами.

Типи кров’яного тиску

Кров’яний тиск дає можливість нормального функціонування всього організму. Виділяють два типи:

  • сістологічний (так званий верхній — визначається рівнем тиску в момент максимального скорочення серцевого м’яза);
  • діастологічний (нижнiй — визначається в момент розслаблення серцевого м’яза).

Існує певний показник, який говорить про нормальний артеріальний тиск, і будь-яке його збільшення або зменшення говорить про неполадки в роботі кровоносної системи.

Підвищений тиск

Підвищений тиск не тільки позначається на самопочутті людини, але й може завдати непоправної шкоди здоров’ю.

Найчастіше такими порушеннями страждають люди у віці від п’ятдесяти років, але в окремих випадках підвищений тиск може виявлятися і раніше.

Характеризується такими симптомами:

  • слабкість;
  • запаморочення;
  • відчуття втоми навіть після нетривалої фізичного навантаження;
  • поява перепочинок;
  • набряки;
  • поява оніміння кінцівок.

Всі ці симптоми можуть проявлятися по черзі і нециклічно. Тому нерідко багато хто не хоче звертатися до лікарів, а мовчки «запускають» перебіг хвороби. Після тривалої відсутності лікування, захворювання може негативно позначатися не тільки на самопочутті, а й на інших системах організму.

З часом великий ризик появи проблем з серцево-судинною системою, в тому числі iшемiй, інфарктів та інсультів. Порушується кровообіг, що призводить до поганої роботи внутрішніх органів, зокрема мозку. З’являються головні болі, постійне відчуття втоми, втрати зору і навіть кульгавості.

Лікування підвищеного артеріального тиску

Після повного обстеження, призначається лікування. Завдяки сучасним препаратам і різним процедурам, артеріальний тиск може приводитися в норму і на безпечному рівні може утримуватися протягом тривалого часу. З такою недугою люди живуть десятиліттями і при належному нагляді за своїм здоров’ям, контролювати його зовсім нескладно.

Меблі від виробника відмінної якості, а також дизайнерські рішення рекомендуємо на style-comfort.com.ua. Купити меблі тепер стало так просто!
Інтернет-магазин «Меблі — Стиль і Комфорт» з любов’ю і турботою ставиться до кожного відвідувача i продає дійсно якіснi і комфортнi меблі. Спальні, ліжка, дитячі меблі, кухні, стінки, вітальні, передпокої… Дивани, крісла, м’які куточки, столи, стільці, офісні меблі… Найширший вибір. Висока якість. Професійні доставка і збірка. Для м.Київ — доставка безкоштовно.

Дивиться ще по-темі:

Гіпертонія. Профілактика гіпертонії. Фітнес

Фітнес допомагає знизити ризик гіпертонії. Фізичні вправи несуть користь для здоров'я, але тепер дослідники повідомляють, що люди з високим рівнем фізичної підготовки мають менше шансів на розвиток високого кров'яного тиску - також відомого як гіпертонія (фактор ризику серцево-судинних захворювань). Дослідження, опубліковане в Журналі Американської асоціації серця, дослідники пов'язують фізичні підготовки з гіпертонією...


Про корисні властивості чаю каркаде.

Про корисні властивості чаю каркаде, про його здатність підвищувати і знижувати тиск в залежності від температури напою, а також про можливі протипоказання. Післяпологові і протигрижові бандажі, сітки PROLENE з ізотактичного поліпропілену з унікальним тривимірним плетінням по стоковим цінам - перейти на сайт. Лікарі міжнародної асоціації закликають пити чай каркаде (з квіток...


Канцероматоз черевної порожнини — що це. Діагностика

Канцероматоз черевної порожнини - що це і як його діагностують канцероматоз черевної порожнини - це пухлина, яка є злоякісною і служить причиною появи метастазів. Сам канцероматоз розвивається в серозних оболонках, - це плівка, яка покриває внутрішні органи черевної порожнини. Як розпізнати симптоми захворювання на канцероматоз Канцероматоз черевної проявляється локальними зовнішніми симптомами....


Тріщини кістки руки, перелами і черепно-мозкові травми. Симптоми

Переломи - це досить часте явище у людей, які займаються екстремальним спортом або страждають нестачею кальцію в організмі. Також таку травму можна отримати в і зимовий період, коли на вулицях ожеледь. Під час падіння нерідко страждають руки і ноги, грудна клітка і голова. Але чи можна відразу визначити перелом? Як...


Мозолі: причини появи і лікування

Мозолі на ногах - явище досить часте. Особливо це стосується жінок, що віддають перевагу красивому взуттю, ніж зручному. Мозолі доставляють чимало неприємностей і больових відчуттів. Крім цього вони є і косметичної проблемою, з якою не завжди вдається швидко впоратися. Чому з'являються мозолі Поява мозолів це ущільнення, яке виникає після сильного впливу на...


Ваша думка

Ви дивилися: "Підвищений тиск"