Меню
Категории
Рекомендуємо новинку Mueller Kinesiology Tape.
04.10.2013 Лікування

Рекомендуємо новинку Mueller Kinesiology Tape.Рекомендуємо новинку на ринку спортивного харчування і товарів для спорту: Mueller Kinesiology Tape (кiнесио, кінезiо тейп)

Колір: блакитний, бежевий, рожевий, чорний

Mueller Kinesiology Tape (кiнесио, кінезiо тейп) — новий довгоочікуваний продукт, який поповнив лінійку популярних тейпов Mueller. Тейп Мюллер Кінесіолоджі є ефективним засобом у попередженні та лікуванні травм м’язів і зв’язок, розроблений з метою профілактики та природного прискорення процесу відновлення і реабілітації. Mueller Kinesiology Tape відрізняється найвищою якістю.

При виробництві тейпа Mueller Kinesiology використовується чиста бавовна вищої якості. Гіпоалергенний клей нового покоління дозволяє використовувати даний тейп у воді. З внутрішньої сторони тейп має захисний паперовий шар з нанесеною розміткою, що полегшує розкрій вироби для нанесення. Кожен ролик упакований індивідуально.

Високотехнологічна структура шару у вигляді хвиль, що клеїть, дозволяє на мікроскопічному рівні піднімати верхній шар шкірного покриву. При накладенні новий тейп не обмежує еластичність шкірних і м’язових тканин, сприяючи поліпшенню природного кровотоку і лімфотоку. Еластичність тейпа створює додатковий тиск, яке стимулює нервові рецептори і полегшує больовий синдром.

Кінеза тейпінг (кінезіологічне тейпировання) використовується професійними спортсменами і всіма, хто веде активний спосіб життя, з метою зняття больового синдрому і прискорення природного процесу відновлення.

  • Хвилеподібна структура підводить шкіру, що покращує циркуляцію крові і лімфи.
  • Полегшення м’язового болю, зняття больового синдрому.
  • Збереження гнучкості і збільшення рухливості.

Тейп з 100 %-ного високоякісної бавовни не містить латекс, вiн повітропроникний, еластичний (еластичність відповідає еластичності шкіри).

Використання спеціального кінезіологічного методу тейпировання сприяє якнайшвидшій реабілітації та відновленню.

  • Гіпоалергенна, м’яка, щадна шкіру клейова поверхня виконана у вигляді хвиль.
  • Висока економічність : хороша стійкість і міцність нового тейпа дозволяє не знімати його протягом тривалого терміну.
  • Зручний і ефективний при використанні у водних видах спорту (у воді).
  • Багатофункціональний : 1200 способів накладення тейпа.

У коробці 6 рулонів в індивідуальній упаковці. Розмір кожного рулону 5,0 см х 5,0 м.

Придбати: кинезиотейп у магазинi bodyfactor.com.ua.

Добавить комментарий
*