Втрата зору. Причини і перші дії

Завдяки п’яти почуттям, закладеним в нас природою, ми взаємодіємо із зовнішнім світом і отримуємо інформацію ззовні. Але навколишня середа, діяльність і неправильний спосіб життя часто відкладають свій відбиток на здоров’я, тим самим істотно погіршуючи якість життя.

У першу чергу це стосується нашого зору, який схильний до негативного впливу. Його втрата може свідчити про багато причин, починаючи від серйозних проблем зі здоров’ям, закінчуючи різними травмами.

Причини різкого падіння зору

Насправді зір падає поступово. Спочатку це може виражатися короткочасними симптомами, але з часом вони стають все більш виразними і тривалими. Щорічно близько 20 мільйонів людей стикаються з проблемами очей. Причиною тому може бути:

  • спадковість;
  • атрофія очних м’язів;
  • порушення кровообігу;
  • інтенсивне навантаження протягом тривалого часу;
  • очні захворювання.

Різка втрата зору може з’явитися внаслідок тромбозу сітківки, порушення кровообігу мозку, емболії та ін.. Якщо ви помітили, що зір падає з кожним днем, то тут необхідна допомога фахівця. Не варто затягувати процес діагностики та лікування, тут може бути кожен день на рахунку.

Нерідко різке падіння зору може бути наслідком травми голови, причому проявитися вона може через якийсь час. У такому випадку необхідно відразу провести обстеження — можливо травма викликала пухлину в мозку або порушення кровообігу. Кстати, лечение рака в Израиле — услуга клиники cancertreatments.ru.

Як поліпшити зір

Харчування

Багато хто знає, що деякі продукти здатні покращувати зір. Майже чудодійними властивостями володіє чорниця, яка не тільки містить велику кількість вітаміну С, але і здатна позитивно вплинути на стан очей. Також досить корисні продукти з високим вмістом аскорбінової кислоти, каротином (морква, гранат, цитрусові). Дуже корисна зелень, оскільки є хорошим джерелом засвоюваних вітамінів.

Вправи для очей

Для тих у кого постійно зір знаходиться в напрузі, необхідно робити вправи, які допоможуть розслабити м’язи. Якщо ви працюєте за комп’ютером, то розминки необхідно робити не рідше разу на дві години. Це допоможе вам зберегти зір і дасть можливість перепочити від трудового дня.

Компреси

Для розслаблення очей дуже корисні і компреси, які можна робити в кінці насиченого дня. Для цього не потрібно особливих або дорогих засобів — досить свежезаваренного зеленого або чорного чаю і ватяних дисків. Це зніме запалення і дасть відчуття розслабленості.

Дивиться ще по-темі:

Як розпізнати алергію. Принципи лікування алергії.

Як розпізнати алергію. Принципи лікування алергії. У вас почервоніли і сльозяться очі, час від часу перехоплює подих, ви чхаєте і відчуваєте слабкість у всьому тілі... Що це: алергія або інше захворювання? Тільки алергіки зі стажем зможуть однозначно відповісти на це питання. Решті ж доведеться або сумніватися, чи робити які-небудь дії,...


Що таке Вітамін А, як уникнути авітамінозу А.

Даний вітамін знаходиться у великих кількостях у різних морських продуктах, наприклад в печінці морських риб і деяких тварин, а також він є у вершковому маслі, яйцях і свіжому натуральному молоці. Молоко особливо багате вітаміном А влітку. Якщо говорити про тварин, то в них вітамін А міститься також лише в печінці,...


Позбавляємося від акне

Проблемна шкіра для багатьох є справжньою проблемою. Висип може з'явитися з багатьох причин, а в підлітковому віці вона здатна викликати косметологічні проблеми і поява рубців, які залишаться на все життя. Акне може бути не тільки причиною наслідків, але і сигналом до проблем зі здоров'ям, тому не варто нехтувати таким симптомом. Відвідування...


Народні засоби від лупи

Лупа - це неприємна проблема, яка знайома багатьом. Згідно зі статистикою близько 20% усього населення земної кулі регулярно стикається з симптомами, які не тільки викликають неприємні відчуття, але і доставляють косметичні неприємності. Лупа не тільки обсипається, викликаючи огиду у оточуючих, але і викликає свербіж шкіри голови, робить волосся сухими і млявими....


Проблеми зі шкірою навколо очей: шукаємо рішення

Шкіра навколо очей є дуже чутливою, тому втому, недосипання або погане самопочуття очі видають в першу чергу. З віком ця проблема стає помітнішою і носить косметичний характер, тому багато жінок намагаються боротися з втомою очей, але не завжди знають основні правила таких методів. Розглянемо все по порядку. Проблеми зі шкірою навколо...


Ваша думка

Ви дивилися: "Втрата зору. Причини і перші дії"