Меню
Категории
Втрата зору. Причини і перші дії
14.03.2014 Лікування

Завдяки п’яти почуттям, закладеним в нас природою, ми взаємодіємо із зовнішнім світом і отримуємо інформацію ззовні. Але навколишня середа, діяльність і неправильний спосіб життя часто відкладають свій відбиток на здоров’я, тим самим істотно погіршуючи якість життя.

У першу чергу це стосується нашого зору, який схильний до негативного впливу. Його втрата може свідчити про багато причин, починаючи від серйозних проблем зі здоров’ям, закінчуючи різними травмами.

Причини різкого падіння зору

Насправді зір падає поступово. Спочатку це може виражатися короткочасними симптомами, але з часом вони стають все більш виразними і тривалими. Щорічно близько 20 мільйонів людей стикаються з проблемами очей. Причиною тому може бути:

  • спадковість;
  • атрофія очних м’язів;
  • порушення кровообігу;
  • інтенсивне навантаження протягом тривалого часу;
  • очні захворювання.

Різка втрата зору може з’явитися внаслідок тромбозу сітківки, порушення кровообігу мозку, емболії та ін.. Якщо ви помітили, що зір падає з кожним днем, то тут необхідна допомога фахівця. Не варто затягувати процес діагностики та лікування, тут може бути кожен день на рахунку.

Нерідко різке падіння зору може бути наслідком травми голови, причому проявитися вона може через якийсь час. У такому випадку необхідно відразу провести обстеження — можливо травма викликала пухлину в мозку або порушення кровообігу. Кстати, лечение рака в Израиле — услуга клиники cancertreatments.ru.

Як поліпшити зір

Харчування

Багато хто знає, що деякі продукти здатні покращувати зір. Майже чудодійними властивостями володіє чорниця, яка не тільки містить велику кількість вітаміну С, але і здатна позитивно вплинути на стан очей. Також досить корисні продукти з високим вмістом аскорбінової кислоти, каротином (морква, гранат, цитрусові). Дуже корисна зелень, оскільки є хорошим джерелом засвоюваних вітамінів.

Вправи для очей

Для тих у кого постійно зір знаходиться в напрузі, необхідно робити вправи, які допоможуть розслабити м’язи. Якщо ви працюєте за комп’ютером, то розминки необхідно робити не рідше разу на дві години. Це допоможе вам зберегти зір і дасть можливість перепочити від трудового дня.

Компреси

Для розслаблення очей дуже корисні і компреси, які можна робити в кінці насиченого дня. Для цього не потрібно особливих або дорогих засобів — досить свежезаваренного зеленого або чорного чаю і ватяних дисків. Це зніме запалення і дасть відчуття розслабленості.

Добавить комментарий
*