Борошно з насіння льону

Борошно з насіння льонуОчищення організму.

Простий метод «генерального прибирання» кишечника — вирішення багатьох проблем зі здоров’ям!

Відомо, що для позбавлення від багатьох захворювань достатньо очистити кишечник від слизу, калових каменів, паразитів. За 70 років життя через кишечник проходить 100 тонн їжі і 40 тисяч літрів рідини.

Десятки сортов и разновидностей пенопласта на http://www.elite-plast.ru/info/marki/, который является утеплителем, изолятором и имеет хорошие звукопоглощающие свойства.

Підсумок: у кишечнику накопичується більше 15 кг калових каменів, токсичних відходів життєдіяльності, отруючих кров, які завдають непоправної шкоди нашому організму. Про те, що кишечник забруднений, свідчать часті закрепи, порушення обміну речовин, цукровий діабет, алергії, зайва або недостатня вага, хвороби фільтруючих органів нирок і печінки, хвороби слуху і зору, шкіри, волосся, нігтів, системні захворювання, починаючи від артриту і закінчуючи раком.

За допомогою клізм відбувається очищення тільки невеликої ділянки товстої кишки (40-50 см). Промивання кишечника за допомогою апаратури досить дорого, вимагає часу і порушує мікрофлору кишечника.

Застосування всередину по 1-3 десертних ложок борошна з насіння льону дозволяє протягом трьох тижнів повністю очистити товстий і тонкий кишечник від багаторічного слизу і калових каменів, паразитів. При цьому повністю зберігається мікрофлора кишечника.

Увага! Дана методика сприяє швидкій нормалізації ваги і спалюванню жирових відкладень.

Борошно з насіння льону здатне сорбувати і виводити з організму токсичні речовини, шлаки, знижувати рівень холестерину в крові. Воно володіє широким спектром протипаразитарної дії; надає згубну дію на  багатьох видів гельмінтів, грибків, вірусів. Льон дає позитивний ефект на регуляцію ліпідного обміну.

Показання до застосування: запальні процеси слизових оболонок верхніх дихальних шляхів; шлунково-кишкового тракту, гастрити, коліти; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, захворювання сечовивідних шляхів — пієліт, цистит, надлишкова маса тіла, порушення ліпідного обміну.

Ефективно для щоденного застосування з профілактичною метою.

Спосіб застосування: використовується як компонент для приготування страв з протипаразитарними властивостями по 2-3 чайних ложки на одну порцію.

Очищення кишечника

  • 1 тиждень: 1 десертна ложка борошна +100 г сметани або кефіру,
  • 2 тиждень: 2 десертні ложки борошна +100 г сметани або кефіру,
  • 3 тиждень: 3 десертних ложки борошна +150 г сметани або кефіру.

Цю суміш приймати замість сніданку. Товстий і тонкий кишечник очищаються від слизу і калових каменів, паразитів, при цьому повністю зберігається мікрофлора кишечника. Сметану можна замінити будь-яким кисломолочним продуктом.

У період чистки обов’язково дотримуватися водний режим: пити воду до 2 літрів на день.

Дивиться ще по-темі:

Дієта Лариси Доліної. Худнемо популярно!

Дієта Лариси Доліної Всенародна любов до співачки і приголомшливий результат її схуднення привели до того, що дієту доктора Сайкова стали називати "дієтой Лариси Доліної". Ось що любов всенародна творить. Тривалість дієти Лариси Доліної Дієта Долиної розрахована на 7 днів (1 тиждень). Після чого рекомендується весь наступний тиждень харчуватися помірно, бажано виключивши з раціону...


Борошно з нута. Тип борошна з відсутністю глютену

Нутове борошно - корисні властивості, різновиди і рецепти. Нутове борошно отримують шляхом подрібнення нуту (турецького або баранячого гороху). Воно має приємний горіховий смак, який добре розкривається в хлібобулочних виробах, супах і соусах. Особливою популярністю користується в Індії, Пакистані та Бангладеш. Властивості борошна з нуту У борошна з нуту є й інші...


Розвантажувальна кефірна дієта

... Після свята ви помічаєте, що у вас з'являється жадібність до їжі, апетит зростає. А вся справа в тому, що організм вже став перебудовуватися. Ось якраз і потрібно злегка помучитися й перетерпіти. Згадайте, як ви вчора приємно їли. І це компенсує ваш сьогоднішній бідний стіл. Бенкет і похмілля. Потрібно навчитися правильно...


Як прибрати живіт?

Очищення організму або клізма в домашніх умовах. Продовжуємо готуватися до пляжного сезону... Якщо проблема з обвислим животом для вас актуальна або ж хочете скинути кілька кілограмів без особливих зусиль, радимо прочитати цей пост і обдумати метод вирішення проблем. Багато медиків кажуть: хочеш прибрати живіт - очищай кишечник. Як вони пов'язані? Виявляється, протягом...


Продукти, що очищають організм

Очищення організму. У нашому організмі процес самоочищення відбувається постійно. Але ми, як головні шкідники, всіляко суем палиці в колеса: їмо шкідливу і рафіновану їжу, мало п'ємо чистої води, ігноруємо спорт і не піднімаємо свою попу від стільця, приймаємо алкоголь, куримо і Бог його знає чого ще робимо. І це ми -...


Ваша думка

Ви дивилися: "Борошно з насіння льону"