Як визначити, є зашлакованность чи ні?

Як визначити, є зашлакованность чи ні?

Відповідно до думки творця макробіотики японського цілителя Дж.Осава існує сім етапів зашлакованості. Їх то я вам і пропоную, щоб ви самі зробили висновок про свою «внутрішньої чистоти».

На першому етапі зовні здорова людина помічає, що він починає втомлюватися раніше, ніж зазвичай.»Завжди цілий день працював, і нічого, а зараз на півдня ледве вистачає сил». Цей стан називається синдром хронічної втоми.

На другому етапі до втоми додаються періодичні головні болі, ломота в кістках.

Третій етап зашлакованості характеризується тим, що Невидалені токсини накопичуються шкірою і викликають у ній різні висипання за типом алергії або екземи.

На четвертому етапі біологічна бруд у вигляді піску, каменів або наростів кальцію відкладаються в нирках, жовчному міхурі, суглобах.

На п’ятому етапі уражені органи деформуються.

На шостому і сьомому виникає дегенерація тканини печінки, мозку, інших органів, утворюються злоякісні пухлини.

Ну що, ще не дійшли до «дегенерації мозку»? Вітаю.А може у вас взагалі нічого вище немає і ви відчуваєте себе бадьорим і здоровим? У такому випадку вам внутрішні чистки проводити не потрібно. Якщо ж така необхідність є я розповім, як це робиться.

Існує безліч способів. Від найпростіших, до екзотичних.З однієї публікації в іншу кочують переписані з старих книг рекомендації, що починаються приблизно так: «Наберіть літрову банку різаною вівсяної соломи, залийте тим-то, додайте те-то і пийте протягом шести днів. Нічого більше не їжте і не пийте «.

Все б нічого, та тільки де міський житель, та ще й взимку знайде вівсяну солому? А якщо навіть і знайде, то чи захоче тиждень, як кінь, харчуватися виключно соломою?

Або ж така рекомендація: «Чистка розрахована на шістдесят днів.Перші десять днів виключно їжа з рису, другі десять днів протягом доби робити клізми з власної сили … «Що потрібно робити після цього, особисто у мене не виникає бажання навіть читати, а не те що виконувати протягом шістдесяти днів.Цікаво, самі цілителі, що пропонують подібні методики, хоч раз на собі їх випробували?

Маленький Принц зауважив, що якщо солдат не виконав наказ генерала, винен у цьому генерал. Я лікар. І якщо мої пацієнти не виконують те, що я їм рекомендую, винен в цьому, ймовірно, я.Тому і пропоную вам тільки прості, перевірені на практиці способи очищення організму, що вимагають для свого виконання не шістдесят днів, а всього п’ять хвилин, день, або, максимум три дні. Так би мовити рекомендації для ледачих. Або зайнятих.А якщо вам цього здасться недостатньо — іншої літератури з цього питання на книжкових прилавках по-моєму більше, ніж населення країни.

Дивиться ще по-темі:

Причини зниження ефективного захисту гормональних контрацептивів.

Багато жінок користуються протизаплідними гормональними засобами. І для них буде корисно дізнатися, що може знизити або нейтралізувати ефект захисних засобів. Існує ряд правил, при недотриманні яких знижується ефект протизаплідних засобів. Якщо ви приймаєте антидепресанти або користуєтеся снодійними, то користуйтеся додатковою страховкою. Тому що всі заспокійливі таблетки і трав'яні настої частково...


Хронічна втома

Хронічна втома. Помістіть в невеличку пляшку 20 грамів подрібненого кореня женьшеню, залийте в неї 200 мл. горілки і залиште в темному місці на десять днів. Іноді струшуйте.Приймайте готову настойку протягом трьох тижнів вранці і перед обідом, по 15-20 крапель з невеликою кількістю води. Женьшень прекрасний природний біостимулятор. Якщо вас бентежить алкогольний...


Фруктова монодієта

Як і будь-яка монодієта, вона припускає, що ми будемо харчуватися одним типом продуктів - в даному випадку фруктами і іноді овочами (крім бананів і картоплі). Якщо фрукт не змінюється, це означає, що його можна скільки завгодно і коли завгодно. Якщо хочете поміняти один фрукт на іншій - робимо перерву від...


Очищення товстого кишечника

Очищення товстого кишечника Це дводенна дієта.Її можна проводити в будь-які дні, але краще тоді, коли організм відпочиває - в суботу і неділю.Заздалегідь (у п'ятницю) приготуйте 2-3 літра кефіру, наріжте скибочки хліба (300-400 грам на один день і стільки ж на інший, краще чорного або сірого) і залиште ці скибочки на підвіконні...


Вегетоневроз

Глід криваво-червоний. Столову ложку сухих плодів заварити склянкою окропу, настояти 2 години в теплому місці (у духовці, на плиті), процідити. Настій приймати по 1-2 столові ложки 3-4 рази на день до їжі при гіпертонічній хворобі, вегетоневрозах, запамороченнях, задухі, клімаксі. Взяти порівну плодів і квіток, добре перемішати. 3 столові ложки суміші заварити...


Ваша думка

Ви дивилися: "Як визначити, є зашлакованность чи ні?"