Астенічний синдром і його симптоми

Астенічний синдромВсі наші хвороби від нервів. Ми живемо у вік новітніх технологій, але чим більше ми розвиваємося, тим менше стає наша нервова система. Пов’язано це і масовим потоком інформації і з шаленим темпом життя, схильністю до інфекційних захворювань. Наші нерви просто не витримують такого навантаження і в результаті діагноз — астенічний синдром.

Астенічний синдром і його сімптоми.

Больной астенією нервовий, дратівливий, у нього часто змінюється настрій, іноді виявляється втрата самовладання. Людина з діагнозом астенічний синдром не переносить гучні звуки, яскраве світло, різкі запахи. (Гіперестезія) У роботі хворий не посидющий, не витримує тривалих розумових навантажень, швидко втомлюється. Людина, хвора на астенією, примхлива, буркотлива, всім незадоволена. Часто у хворих спостерігається порушення сну, поява нав’язливих думок. Виявивши у себе астенічний синдром або симптоми — швидко до лікаря!

Доктор визначить, що послужило причиною захворювання: фізичні та розумові навантаження або інфекційні захворювання. А може, астенія є результатом перенесених захворювань (хвороби печінки, серцево-судинної системи, легенів). І тільки потім можна буде призначити лікування. Небезпека астенічного синдрому його симптомів полягає в тому, що вони схожі з шизофренією. І тільки фахівець може точно визначити, чим ви хворі! При астенічному синдромі лікування призначає лікар! Тому-обов’язково лікуватися!

Якщо астенічний синдром у вас викликаний втомою та стресами вирушаємо на відпочинок — туди — де ви будете перебувати в гармонії і заспокоєнні: на дачу, на курорт, або просто беремо лікарняний і відпочиваємо вдома. Повністю виключаємо контакт зі всілякими подразниками. Не забуваємо пити вітаміни, правильно харчуватися, гуляти на свіжому повітрі, і звичайно приймати ліки, які випише лікар.

Якщо причина вашої хвороби інфекція, повністю слідуємо вказівкам лікаря, усуваємо першопричину. При необхідності лягаємо на стаціонарне лікування. І знову ліки, відпочинок, вітаміни, свіже повітря.

При астенічному синдромі лікування може бути і нетрадиційним. Добре заспокоює нервову систему ароматерапія (лікування запахами), релаксація (техніка розслаблення), медитація (техніка досягнення гармонії), самонавіяння (техніка особистих позитивних установок). У книжкових крамницях безліч посібників за даними методиками. Все ж, краще звернутися до фахівців у центр нетрадиційної медицини, там вам підберуть оптимальний курс лікування! Але подібні методи ні в якому разі не замінює традиційні, і візит до лікаря ні хто не скасовує!

Астенічний синдром — хвороба, яка має властивість прогресувати. Якщо на початковому етапі може спостерігатися просто пригнічений стан, при розвитку можуть з’явитися нав’язливі стани, неадекватна поведінка, нервові зриви. Намагаємося вчасно почути свій організм! Важливо не тільки виявити астенічний синдром, але й лікування має бути призначено без зволікання!

Астенічний синдром і його лікування — справи неприємні, але лікування необхідне. Як довго він купується, так само довго і лікується. Але ми знаємо, що здорова людина — гори зверне, а хворий втрачає смак до життя! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЄ ЗДОРОВ’Я!

Дивиться ще по-темі:

Запалення легенів: симптоми і лікування захворювання

Пневмонія - це захворювання, при якому уражаються легені. Його зараховують до інфекційних і класифікують за кількома ознаками. Запалення легенів характеризується ураженням легень, а саме альвеол та інших прилеглих тканин. Найчастіше за запалення відповідають такі бактерії як: стрептокок; пневмокок; стафілокок; віруси (в тому числі вітряна віспа та грип). Найчастіше причина розвитку...


Синдром хронічної втоми: діагностуємо і лікуємо

Останнім часом синдром хронічної втоми зустрічається у багатьох людей. Він є відповідною реакцією організму на несприятливі умови, але точної причини його виникнення ніхто точно не знає. Це може бути часта втома і сильна зайнятість на роботі, постійні стреси і зміни, сильне навантаження або наявність інфекції. Магазин vorota1.com.ua предлагает раздвижные ворота...


Пухлина в коліні. Що робити, якщо опухло коліно?

Пухлина в коліні - досить часте явище, яке може виникати при розвитку різних захворювань. До них відносяться: подагра; остеопороз; різні хвороби, пов'язані з опорно-руховим апаратом. Нерідко пухлини можуть злоякісними. У цьому випадку необхідно проконсультуватися з фахівцем, після чого він поставить точний діагноз і дасть рекомендації щодо лікування. Симптоми пухлини коліна Нерідко симптоми при пухлини в коліні...


Підвищений тиск

Наше серце є основним органом, який качає кров. Завдяки цьому забезпечуються обмінні процеси між органами і кровоносною системою, відбувається насичення киснем та іншими речовинами. Типи кров'яного тиску Кров'яний тиск дає можливість нормального функціонування всього організму. Виділяють два типи: сістологічний (так званий верхній - визначається рівнем тиску в момент максимального скорочення серцевого м'яза); діастологічний (нижнiй...


Чи може надмірна вага принести користь нашому здоров’ю?

Загальновідомо, що надмірна вага може мати негативні наслідки для нашого здоров'я. Але чи може це мати переваги? Два нових дослідження показують, що надмірна вага може фактично захистити від смерті від серцево-судинних причин. За даними Центрів США по контролю і профілактиці захворювань (CDC), 69% дорослих у віці старше 20 років або мають...


Ваша думка

Ви дивилися: "Астенічний синдром і його симптоми"