Астенічний синдром і його симптоми

Астенічний синдромВсі наші хвороби від нервів. Ми живемо у вік новітніх технологій, але чим більше ми розвиваємося, тим менше стає наша нервова система. Пов’язано це і масовим потоком інформації і з шаленим темпом життя, схильністю до інфекційних захворювань. Наші нерви просто не витримують такого навантаження і в результаті діагноз — астенічний синдром.

Астенічний синдром і його сімптоми.

Больной астенією нервовий, дратівливий, у нього часто змінюється настрій, іноді виявляється втрата самовладання. Людина з діагнозом астенічний синдром не переносить гучні звуки, яскраве світло, різкі запахи. (Гіперестезія) У роботі хворий не посидющий, не витримує тривалих розумових навантажень, швидко втомлюється. Людина, хвора на астенією, примхлива, буркотлива, всім незадоволена. Часто у хворих спостерігається порушення сну, поява нав’язливих думок. Виявивши у себе астенічний синдром або симптоми — швидко до лікаря!

Доктор визначить, що послужило причиною захворювання: фізичні та розумові навантаження або інфекційні захворювання. А може, астенія є результатом перенесених захворювань (хвороби печінки, серцево-судинної системи, легенів). І тільки потім можна буде призначити лікування. Небезпека астенічного синдрому його симптомів полягає в тому, що вони схожі з шизофренією. І тільки фахівець може точно визначити, чим ви хворі! При астенічному синдромі лікування призначає лікар! Тому-обов’язково лікуватися!

Якщо астенічний синдром у вас викликаний втомою та стресами вирушаємо на відпочинок — туди — де ви будете перебувати в гармонії і заспокоєнні: на дачу, на курорт, або просто беремо лікарняний і відпочиваємо вдома. Повністю виключаємо контакт зі всілякими подразниками. Не забуваємо пити вітаміни, правильно харчуватися, гуляти на свіжому повітрі, і звичайно приймати ліки, які випише лікар.

Якщо причина вашої хвороби інфекція, повністю слідуємо вказівкам лікаря, усуваємо першопричину. При необхідності лягаємо на стаціонарне лікування. І знову ліки, відпочинок, вітаміни, свіже повітря.

При астенічному синдромі лікування може бути і нетрадиційним. Добре заспокоює нервову систему ароматерапія (лікування запахами), релаксація (техніка розслаблення), медитація (техніка досягнення гармонії), самонавіяння (техніка особистих позитивних установок). У книжкових крамницях безліч посібників за даними методиками. Все ж, краще звернутися до фахівців у центр нетрадиційної медицини, там вам підберуть оптимальний курс лікування! Але подібні методи ні в якому разі не замінює традиційні, і візит до лікаря ні хто не скасовує!

Астенічний синдром — хвороба, яка має властивість прогресувати. Якщо на початковому етапі може спостерігатися просто пригнічений стан, при розвитку можуть з’явитися нав’язливі стани, неадекватна поведінка, нервові зриви. Намагаємося вчасно почути свій організм! Важливо не тільки виявити астенічний синдром, але й лікування має бути призначено без зволікання!

Астенічний синдром і його лікування — справи неприємні, але лікування необхідне. Як довго він купується, так само довго і лікується. Але ми знаємо, що здорова людина — гори зверне, а хворий втрачає смак до життя! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЄ ЗДОРОВ’Я!

Epson PX730WD — оптимальная модель современного МФУ для использования дома и в офисе. Главная особенность — комплектация СНПЧ, что само по-себе решает проблему времени. Теперь печать становится ещё более непрерывной и офис может спокойно превратиться в маленькую полиграфическую фирму! Подробности по ссылке. Epson Stylus Photo PX730WD с СНПЧ:

Epson Stylus Photo PX730WD с СНПЧ

Дивиться ще по-темі:

Причини зниження ефективного захисту гормональних контрацептивів.

Багато жінок користуються протизаплідними гормональними засобами. І для них буде корисно дізнатися, що може знизити або нейтралізувати ефект захисних засобів. Існує ряд правил, при недотриманні яких знижується ефект протизаплідних засобів. Якщо ви приймаєте антидепресанти або користуєтеся снодійними, то користуйтеся додатковою страховкою. Тому що всі заспокійливі таблетки і трав'яні настої частково...


Синдром хронічної втоми: діагностуємо і лікуємо

Останнім часом синдром хронічної втоми зустрічається у багатьох людей. Він є відповідною реакцією організму на несприятливі умови, але точної причини його виникнення ніхто точно не знає. Це може бути часта втома і сильна зайнятість на роботі, постійні стреси і зміни, сильне навантаження або наявність інфекції. Магазин vorota1.com.ua предлагает раздвижные ворота...


Грибок стопи ніг

Грибок на ногах - явище досить часте. Нерідко він стає справжньою проблемою, яка носить також і косметичний характер. Нерідко він проявляється лущенням, почервоніннями, виникненням своєрідних тріщин на шкірі. Все це кидається в очі, а також викликає неприємні відчуття. Причини появи грибка Нерідко грибок розвивається при носінні незручного і непровітрюваного взуття. Постійна...


Вітамін C: побічні ефекти.

Наше тіло потребує регулярного постачання вітамінів і мінералів для нормального росту і розвитку. Дефіцит вітамінів і мінералів може призвести до деяких погроз для здоров'я. Однак, приймаючи їх у достатній кількості, необхідно пам'ятати, що передозування вітамінів також може мати ряд негативних впливів на організм. Переваги вітаміну C. Вітамін С, відомий також як аскорбінова...


Лікування волосся при випаданні

Волосся людини постійно випадають. Щоденного у дорослої здорової людини може випадати до ста волосинок в день. Але іноді це стає справжньою проблемою, і тут вже необхідно проведення процедур або професійне лікування. Як доглядати за волоссям, щоб вони не випадали? Циклічність випадання волосся Напевно ви помічали, що волосся у дорослої людини випадають з...


Ваша думка

Ви дивилися: "Астенічний синдром і його симптоми"