Целюліт. 4 стадії розвитку хвороби

Медики відносять целюліт до шкірних захворювань, це запалення підшкірно-жирового шару (клітковини). Причиною його виникнення є шкідливі мікроби.

Сьогодні під целюлітом розуміють нерівності на шкірі, так званий ефект «апельсинової кірки». Причиною її виникнення є ліподистрофія і гіпертрофія поверхневих жирових клітин. Називати це явище целюлітом нелогічно. У медицині закінчення «іт» означає наявність запального процесу, наприклад, цистит, отит, бронхіт. Однак у нас прижилося саме таке значення терміна.

На сьогоднішній день від целюліту страждає до 95 відсотків жінок. Причина — жіночий гормональний профіль. Виникнення целюліту в більшості випадків збігається з періодом «гормональних сплесків», а саме, в період статевого дозрівання (15% випадків), вагітності (25%), післяпологовий період (25%), менопаузи (15%).

Целюліт — показник неправильного обміну речовин в організмі.

Процес формування жирової тканини.

Звернемося до базових моментів будови жирової тканини. За перший рік життя кількість адипоцитів збільшується в три рази. Цей показник продовжує зростати протягом наступних чотирьох років. Після досягнення людиною п’ятирічного віку адипоцити перестають ділитися. З цього моменту вони починають тільки рости. Число адипоцитів суто індивідуально. Це визначається генетичною схильністю. З усього вище сказаного можна зробити висновок, що розміри адипоцитів і визначають зовнішній вигляд кожного з нас.

До причин виникнення целюліту можна віднести: неправильне харчування (мала кількість в раціоні овочів і фруктів, переважання вуглеводів і жирів тваринного походження, нестача вітамінів), шкідливі звички (алкоголь, куріння), малорухливий спосіб життя, спадковість та гормональні порушення (проблеми з ендокринною системою).

У результаті перерахованих вище факторів порушується кровообіг, що в свою чергу призводить до активного росту сполучної тканини, яка представляє собою осередок для скупчення жиру, води, продуктів метаболізму. Речовини, що утворюються в процесі життєдіяльності організму, не виводяться, а залишаються в жировій клітині, перешкоджаючи відтоку крові.

4 стадії розвитку целюліту.

1. Перша характеризується невеликими набряками і нерівностями, горбки помітні лише якщо шкіру затиснути в складку.

2. На другій стадії целюліт покриває вже значну зону, натискання на шкіру демонструє ущільнення тканин і западини.

3. На третій стадії починає активно розростатися сполучна тканина, целюліт помітний неозброєним поглядом. Зниженню зайвої ваги в цьому випадку не допоможуть ніякі дієти, заблоковані целюлітом частини тіла не змінюються.

4. Четверта стадія найбільш важка. Вилікувати такий целюліт вдається в дуже рідкісних випадках. Зовні це проявляється у вигляді набряків, численних вузликах, великих горбках і впадинках. Шкіра має синюшний відтінок, до неї боляче доторкатися.

Зайва вага і целюліт нероздільні. Професійні дієтологи знають про це, тому більшість офіційних дієт і схем живлення орієнтовані на боротьбу одночасно з двома проблемами.

В подземном строительстве часто необходимо горизонтально направленное бурение оборудование, эта технология совсем молодая, и уже имеет спрос в частном строительстве.

Дивиться ще по-темі:

Целюліт: причини та наслідки

Краса шкіри - це не тільки рівний тон, відсутність пігментації, але і гладкість. На жаль, далеко не кожна жінка може похвалитися хорошим тілом, і причина тому - поява целюліту. Він дає ефект «апельсинової кірки» і чим більше вага - тим помітніше він стає. Які причини появи целюліту і чи є...


Як позбутися целюліту

STOP целюліт! О, жах! Більш ніж у 80% жінок є целюліт! І це не означає, що вони/ми харчуємося виключно булочками і тортами. На утворення целюліту діє і гормональний збій, і малорухливий спосіб життя, і порушення обміну речовин і ще багато інших факторів. Звичайно, ворога потрібно знати в обличчя і...


Лікування раку матки

На успіх лікування раку матки може вплинути вік хворої, самопочуття, стан здоров'я та ступінь розвитку хвороби. Найчастіше при лікуванні вдаються до хірургічних методів, але в деяких випадках звертаються до комбінованої терапії. Вона передбачає застосування оперативних заходів, після яких проводиться дистанційне опромінення, орієнтоване на область кукси піхви. Конечно, если беременность...


Методи малоінвазивного лікування геморою

Склеротерапія Метод існує з ХIХ століття. У Росії склеротерапию застосовував І.І. Карпінський (1870), за кордоном метод описаний Bladewood (1886). Метод заснований на ін'єкційному введенні в гемороїдальні вузли склерозируючого розчину. В даний час використовують склерозуючи препарати - детергенти, які викликають коагуляцію білків ендотелію в тканини внутрішнього гемороїдального вузла. У результаті цього розвивається...


Лейкопенія

Лейкопенія - захворювання, симптоми якого проявляються в недостатній кількості гранулоцитів або лімфоцитів. Зниження кількості гранулоцитів може відбутися як у дитячому, так і в літньому віці. Воно стає причиною зараження інфекцією, виникнення запалення в горлі і травному тракті, проблем зі слизовими оболонками і шкірним покривом. А що стосується лімфоцитів, зниження їх...


Ваша думка

Ви дивилися: "Целюліт. 4 стадії розвитку хвороби"