Меню
Категории
Гельмінтоз у дітей: як з ним боротися
08.08.2013 Симптоми

Гігієна дітей — це досить складне питання, з яким стикаються всі батьки. І якщо вдома ми легко можемо простежити за тим щоб малюк мив руки або не пхав в рот брудні предмети, то в дитячому саду або на прогулянці з іншими дітьми проконтролювати чистоту набагато складніше. Це ж стосується і ігор з тваринами. Саме в такі моменти діти можуть стати жертвою глистної інвазії, яка зустрічається майже у кожної другої дитини.

Ознаки гельмінтозу

Ознаки гельмінтозу можуть бути абсолютно різними, але уважний батько зобов’язаний знати основні ознаки, які повинні вас насторожити. На ранніх стадіях це може і зовсім не викликати жодних симптомів, але з часом обов’язково проявиться. Мечте похудеть помогут воплотиться таблетки для похудения, купить которые рекомендуем на zdravoe.com.

Інтоксикація при глистовій інвазії викликає:

  • зміни апетиту (то його повна відсутність, то підвищення);
  • болі в животі;
  • загальну слабкість і дратівливість;
  • підвищення температури без яскраво вираженої причини;
  • головні болі.

У рідкісних випадках на шкірі може з’являтися висип, що супроводжується сверблячкою. Це основні симптоми, які можуть насторожити батьків, а також підходять як для дітей, так і для дорослих. Але насправді точний діагноз може поставити тільки лікар після проведення всіх необхідних аналізів.

Лікування та профілактика гельмінтозу

Нерідко лікування проводиться народними засобами, оскільки вважається, що вони безпечні для дітей, але потрібно знати, що часник або гарбузове насіння — це не панацея. Повністю вивести глистів можна тільки після консультації з лікарем і призначення спеціальних препаратів. Також варто проводити профілактику, оскільки зараження може статися де завгодно. Навчіть дитину мити руки перед їжею і на прогулянки ні в якому разі не чіпати обличчя. Контакт з сторонніми тваринами теж повинен мати певні рамки. Якщо у вас в будинку є коти або собаки і дитина з ними грається, то варто їх регулярно лікувати або робити профілактичні процедури. Купання у водоймах теж потрібно знизити до мінімуму, оскільки ризик зараження теж досить великий.

Пам’ятайте, що всі, хто дотримується прості правила гігієни, знижують ризик зараження глистами.

Добавить комментарий
*