Пієлонефрит: симптоми і причини

Пієлонефрит — це захворювання, яке досить часто зустрічається у дітей дошкільного віку, жінок, що перенесли вагітність або чоловіків, які зіткнулися з аденомою. Його зараховують до запального процесу, причина якого — це ряд бактерій. Вони переносяться з утерти у верхні канали, що призводить до їх розповсюдження і потрапляння в нирки.

Поступово хвороба починає прогресувати і викликає негативні наслідки.

Симптоми пієлонефриту

Насправді інфекція досить швидко дає про себе знати. Після потрапляння вона може розвинутися протягом декількох днів, після чого з’являються явні симптоми. До них відносяться:

  • хворобливість нижній частині спини, може проявлятися як з обох сторін, так і з однієї;
  • відчуття важкості в попереку, біль при різких рухах, нахилах;
  • підвищення температури тіла до 38-39С;
  • поява набряків на обличчі, мішків під очима;
  • нудота і блювота;
  • зміна кольору сечі, поява крові.

Дуже важливо звернути увагу на самопочуття і не ігнорувати проблему. Пієлонефрит це та хвороба, яка може дати ускладнення і призвести до серйозних порушень.

Якщо ви знайшли в себе кілька перерахованих симптомів — зверніться до лікаря. Аналізи дозволять визначити точну клінічну картину і почати лікування.

Лікування пієлонефриту

Найчастіше лікування проходить за допомогою препаратів і дієти. Перші допоможуть подолати бактерії, друга — знизить навантаження на нирки і організм в цілому.

Прийом антибіотиків продовжується до тих пір, поки лікар не діагностує повне позбавлення від бактерій. Дієта повинна дотримуватися як можна довше. Якщо ви хочете знизити навантаження на нирки, то переведіть себе на здорове харчування, відмовтеся від шкідливих звичок, не вживайте спиртне, солоне, дуже жирне, гостре і кисле. Всіляко вітаються дієтичні продукти, нежирна риба, каші, кисломолочні продукти, свіжі овочі та фрукти (без сильної кислинки).

Також після лікування пієлонефриту необхідно раз на рік звертатися до лікаря. Це допоможе уникнути наслідків захворювання, дасть можливість контролювати стан нирок і при перших же неполадках виявити їх.

Якщо ви перенесли захворювання, пов’язані з нирками, бажано знизити сильні фізичні навантаження, утеплятися в зимовий час і уникати сидіння на холодних поверхнях. Окрему увагу потрібно звернути на зміцнення імунітету, поліпшення свого самопочуття.

Замуж за иностранца? Легко и просто с помощью сервиса originclub.ru. Короткое знакомство с сайтом, заполненная анкета с фото, переписка, видеочат… — и много благодарных пар пишут отзывы про свой счастливый брак!

Дивиться ще по-темі:

Синдром хронічної втоми: діагностуємо і лікуємо

Останнім часом синдром хронічної втоми зустрічається у багатьох людей. Він є відповідною реакцією організму на несприятливі умови, але точної причини його виникнення ніхто точно не знає. Це може бути часта втома і сильна зайнятість на роботі, постійні стреси і зміни, сильне навантаження або наявність інфекції. Магазин vorota1.com.ua предлагает раздвижные ворота...


Астенічний синдром і його симптоми

Всі наші хвороби від нервів. Ми живемо у вік новітніх технологій, але чим більше ми розвиваємося, тим менше стає наша нервова система. Пов'язано це і масовим потоком інформації і з шаленим темпом життя, схильністю до інфекційних захворювань. Наші нерви просто не витримують такого навантаження і в результаті діагноз - астенічний...


Пухлина в коліні. Що робити, якщо опухло коліно?

Пухлина в коліні - досить часте явище, яке може виникати при розвитку різних захворювань. До них відносяться: подагра; остеопороз; різні хвороби, пов'язані з опорно-руховим апаратом. Нерідко пухлини можуть злоякісними. У цьому випадку необхідно проконсультуватися з фахівцем, після чого він поставить точний діагноз і дасть рекомендації щодо лікування. Симптоми пухлини коліна Нерідко симптоми при пухлини в коліні...


Біль в нирках вранці. Що робити, якщо болять нирки вранці

Ниркова біль - одна з найсильніших і люди, які страждають захворюваннями нирок, це прекрасно знають. Але не завжди вдається локалізувати біль, нерідко вона «віддає» в інші органи, тому щоб визначити чи дійсно болять нирки, потрібно знати кілька симптомів для відмінності. Отже, почнемо з того, що неполадки в нирках характеризуються болями в...


Хронічний бронхіт

Хронічний бронхіт - це захворювання, яке пов'язане з органами дихання. Воно характеризується тривалим кашлем, який може тривати до декількох місяців в році. При бронхіті уражаються бронхи (дрібні, середні і великі) і за наявності провокуючих чинників, хвороба загострюється. Причини появи і розвитку бронхіту Розвиток бронхіту може обумовлюватися декількома факторами: куріння (причому як активне, так...


Ваша думка

Ви дивилися: "Пієлонефрит: симптоми і причини"