Поперекові болі — причина і наслідки

Поперекові болі - причина і наслідкиПоперекові болі — явище вельми часте. Кожна людина хоч раз у житті відчувала неприємні тягнучи больові відчуття внизу спини. Причому такі симптоми можуть виникати незалежно від віку, будови та індексу маси тіла людини.

Насправді це дуже «розмитий» симптом, який може говорити про безліч недуг. Діагностувати причину появи таких болів не завжди просто і швидко.

Можливі причини поперекових болів

Нерідко основною причиною болю в поперековій ділянці є остеохондроз — ураження хребта, яке характеризується руйнуванням хребетних дисків. Але також це може бути симптомом міжхребцевої грижі, пухлини, інфекційні або неінфекційні захворювання. Важливо пам’ятати, що при систематичних болях необхідна консультація фахівця, оскільки в організмі можуть відбуватися незворотні процеси, і чим раніше буде поставлений діагноз — тим більше шансів на успішне лікування.

Також нерідко біль у поперековій ділянці виникає при довгому сидінні в неправильній позі. Нерідко це відбувається у дітей та підлітків, які страждають на сколіоз або сутулістю. Неправильна постава погано впливає не тільки на хребет, а й на внутрішні органи, дихання, роботу мозку. Тому стежте за тим, наскільки зручно ваше робоче місце і місце дитини.

В основному біль в області попереку має монотонний характер, може тривати протягом декількох днів, посилюватися при активній фізичному навантаженні і відчуватися навіть у стані повного спокою.

Як первинно визначити причину

Локалізувати причину можна в поодиночному випадку болі в попереку, можна по відчуттях.

Розтяг: відчуття скутості в області нижньої частини хребта, різкий біль при нахилі вперед і з боку в бік, який може поступово відчуватися і в області верхньої частини сідниць. Найчастіше виникає при активних заняттях спортом або після тривалого фізичного навантаження, зокрема при піднятті важких предметів.

Інфекції та ураження органів: біль поширюється поступово і довго не проходить. Не можна точно визначити болюче місце, при натисненні або торканні локалізувати джерело не вдається. Поперековий біль може перетікати в черевну порожнину. Часте сечовипускання може сигналізувати про запалення нирок.

Балконні огорожі є дуже важливою частиною балкона, і призначені для виконання захисної функції. Іншими словами, таку огорожу дозволяє зробити перебування на балконі приємним і безпечним. Нинішні ограждения для балконов дуже різноманітні, і часто вражають уяви грацією, лініями і чудовими формами. Такі обриси нерідко диктує ритм сучасного життя, які сьогодні прискорюється з кожним днем. Всі в нинішній архітектурі продумано до найдрібніших деталей, і потім зроблено надійно, якісно і практично.

Дивиться ще по-темі:

На що звернути увагу, відправляючись у відпустку з дитиною

Відпустка - це радісна подія для всієї родини. Але, незважаючи на яскраве сонце і відпочинок, для дітей він може приховувати різні небезпеки. Як не перетворити довгоочікувану відпустку в низку проблем і не зіпсувати собі враження на весь рік? Сонячні опіки Перше, що повинно бути у вашій сумці перед відправленням на пляж -...


Целюліт: причини та наслідки

Краса шкіри - це не тільки рівний тон, відсутність пігментації, але і гладкість. На жаль, далеко не кожна жінка може похвалитися хорошим тілом, і причина тому - поява целюліту. Він дає ефект «апельсинової кірки» і чим більше вага - тим помітніше він стає. Які причини появи целюліту і чи є...


Пухлина в коліні. Що робити, якщо опухло коліно?

Пухлина в коліні - досить часте явище, яке може виникати при розвитку різних захворювань. До них відносяться: подагра; остеопороз; різні хвороби, пов'язані з опорно-руховим апаратом. Нерідко пухлини можуть злоякісними. У цьому випадку необхідно проконсультуватися з фахівцем, після чого він поставить точний діагноз і дасть рекомендації щодо лікування. Симптоми пухлини коліна Нерідко симптоми при пухлини в коліні...


Пієлонефрит: симптоми і причини

Пієлонефрит - це захворювання, яке досить часто зустрічається у дітей дошкільного віку, жінок, що перенесли вагітність або чоловіків, які зіткнулися з аденомою. Його зараховують до запального процесу, причина якого - це ряд бактерій. Вони переносяться з утерти у верхні канали, що призводить до їх розповсюдження і потрапляння в нирки. Поступово хвороба...


Канцероматоз черевної порожнини — що це. Діагностика

Канцероматоз черевної порожнини - що це і як його діагностують канцероматоз черевної порожнини - це пухлина, яка є злоякісною і служить причиною появи метастазів. Сам канцероматоз розвивається в серозних оболонках, - це плівка, яка покриває внутрішні органи черевної порожнини. Як розпізнати симптоми захворювання на канцероматоз Канцероматоз черевної проявляється локальними зовнішніми симптомами....


Ваша думка

Ви дивилися: "Поперекові болі — причина і наслідки"