Позаматкова вагітність: причини, симптоми

Організм людини — це ціла система, в якій задіяно сотні процесів одночасно. Але іноді все йде не так як належить, і це переростає в справжню проблему. Це стосується і позаматкової вагітності — патології, з якою за статистикою стикається кожна 10-та жінка, що завагітніла. Серйозність діагнозу в тому, що нерідко це може закінчитися летальним результатом. Тому дуже важливо вчасно діагностувати проблему, щоб уникнути негативних наслідків.

Що таке позаматкова вагітність

Під час звичайного перебігу вагітності, після зачаття плід розміщується в матці і продовжує розвиток протягом дев’яти місяців.

Позаматкова вагітність означає, що плодове яйце прикріпляється не в матці, що є відхиленням. Трапляється це з причини поганої прохідності маткових труб і найчастіше плід там і залишається. Причиною слабкої прохідності труб може бути безліч факторів:

  • ранні аборти;
  • викидні;
  • важкі пологи;
  • наявність інфекційних захворювань;
  • інфантилізм (нерозвиненість труб);
  • запалення.

Як визначити позаматкову вагітність

Першим симптомом, який відзначають жінки, є відсутність місячних або поява в цей срок незначних кров’яних виділень. Тест на вагітність показує позитивний результат, але відрізнити позаматкову вагітність від звичайної можна тільки на УЗД або після огляду фахівцем.

Також можуть спостерігатися болі внизу живота, які поступово наростають. При таких симптомах потрібно відразу ж звернутися до лікаря.

Позаматкова вагітність без операційного втручання може мати кілька течій, кожне з яких може привести до смерті. По-перше, закріпившись в трубі, плодове яйце поступово розтягує її, після чого приводить до розриву і внутрішньої кровотечі.

По-друге, плодове яйце може поступово спуститися в черевну порожнину. Цей процес носить назву трубний аборт, і без втручання лікаря може привести до розвитку запалення.

Позаматкова вагітність є небезпекою для здоров’я жінки, тому дуже важлива рання діагностика. Бережіть своє здоров’я, регулярно проходите огляд у гінеколога, не ігноруйте тривожні симптоми і перед плануванням вагітності пройдіть повне обстеження, щоб уникнути негативних наслідків.

Лечение грыжи межпозвонкового диска не обязательно связано с операцией. Профессиональная диагностика — первая необходимость для таких диагнозов. Подробнее — на meddiagnostica.com.ua.

Дивиться ще по-темі:

Пієлонефрит: симптоми і причини

Пієлонефрит - це захворювання, яке досить часто зустрічається у дітей дошкільного віку, жінок, що перенесли вагітність або чоловіків, які зіткнулися з аденомою. Його зараховують до запального процесу, причина якого - це ряд бактерій. Вони переносяться з утерти у верхні канали, що призводить до їх розповсюдження і потрапляння в нирки. Поступово хвороба...


Низькокалорійна дієта Барранда

Дієта пропонує відчутну втрату ваги протягом 2-3-х тижнів. Споживання рідини, яка не містить калорії (наприклад, мінеральна вода без газу), не обмежена. Дієта відноситься до низькокалорійної, проте її складність ви відчуєте на собі лише в кінці тижня. Сніданок на дієті Барранд завжди однаковий: це кава або чай без цукру (можна з...


Фізичні навантаження дозволяють зупинити прогресування діабету

Вчені з'ясували, що фізичні навантаження дозволяють знизити ризик гестаційного цукрового діабету в діабет другого типу. Він є частим ускладненням при вагітності і визначається як порушення толерантності до глюкози. Це може бути виявлено вже після оголошення вагітності. Близько третини жінок з цукровим діабетом другого типу стикаються з такою проблемою, тому зараз ведуться...


Пухлина в коліні. Що робити, якщо опухло коліно?

Пухлина в коліні - досить часте явище, яке може виникати при розвитку різних захворювань. До них відносяться: подагра; остеопороз; різні хвороби, пов'язані з опорно-руховим апаратом. Нерідко пухлини можуть злоякісними. У цьому випадку необхідно проконсультуватися з фахівцем, після чого він поставить точний діагноз і дасть рекомендації щодо лікування. Симптоми пухлини коліна Нерідко симптоми при пухлини в коліні...


Як правильно загартовуватися

Загартовування - це ціла система, яка спрямована на пристосовування організму до холодних умов. Завдяки цьому він стає витривалішим і при переохолодженні можна не боятися простудних захворювань. Але, найголовніше не нашкодити здоров'ю при загартовуваннi, а для цього потрібно знати основні правила. Загартовування в будинку З настанням перших холодів ми намагаємося утеплитися. Светри, шкарпетки...


Ваша думка

Ви дивилися: "Позаматкова вагітність: причини, симптоми"