Меню
Категории
Вітрянка у дорослих
08.11.2013 Симптоми

Дитячі хвороби найчастіше зустрічаються у дітей молодшого віку, і у більшості до статевого дозрівання вже виробляється стійкий імунітет. Але далеко не всі захворюють ними, і відповідна небезпека може наздогнати і дорослого. Різниця лише в тому, що дорослі переносять дитячі хвороби набагато довше і складніше. Нерідко з’являються і ускладнення, які негативно впливають на здоров’я і можуть вплинути на все життя. До таких захворювань відносять вітрянку, в якій свербіж і поява висипу — це всього лише поверхневий симптом. Як протікає захворювання вітрянкою у дорослих і як правильно лікуватися?

Симптоми вітрянки у дорослих

Як і у дітей, вітрянка у дорослих виявляється появою висипів, які викликають свербіж і поширюються по тілу з великою швидкістю. Вони являють собою невеликі, наповнені рідиною пухирці, які після проколювання або счісивання, перетворюються на виразки. Все це супроводжується підвищеною температурою, слабкістю і головними болями. Це продовжується до тих пір, поки висипи з’являються. Після зупинки процесу, симптоми стають менш помітними, температура знижується, і стан трохи стабілізується.

В особливо важких випадках вітрянка вражає внутрішні органи, судини, область носоглотки. У такому випадку можуть спостерігатися й інші симптоми, такі як:

  • кровохаркання;
  • поява крові при сечовипусканні;
  • поява виразок на слизових поверхнях тіла.

Лікування вітрянки у дорослих

Лікування проводиться так само, як і у дітей, з тією лише різницею, що після полегшення симптомів, зниження температури та зниження сверблячки по тілу необхідно показатися лікарю. Оскільки ускладнення після вітрянки з’являються досить часто, рекомендується консультуватися з фахівцем і стежити за ходом розвитку хвороби.

Знижувати температуру можна за допомогою жарознижувальних препаратів. За допомогою десенсибилизирующих препаратів можна знизити свербіж. Ні в якому разі не варто розчісувати висипання, оскільки це загрожує появою зараження або рубців, особливо на чутливих ділянках шкіри.

Якщо ви не перенесли захворювання в дитинстві, то будьте пильні. Зміцнюйте імунітет, завжди стежте за своїм оточенням і намагайтеся не перебувати поблизу дітей, які мають висипання.

Лохотрон или реальный бизнес форекс? Подробнее в статье на businesskreativ.ru по ссылке.

Добавить комментарий
*