Як розпізнати симптоми застуди у малюка

Діти більше ніж дорослі схильні до різних захворювань. Це обумовлюється тим, що організм дитини більш слабкий, імунітет ще не сформований, тому будь-який вірус, чи бактерія часто стає причиною захворювання.

Дуже часто батьки можуть не помічати перших симптомів, що потім призводить до тривалого лікування та негативних наслідків, а, в силу віку, дитина не завжди може зрозуміти, що з нею не так, і часто самопочуття починає різко погіршуватися. Спробуємо розібратися, на що потрібно звернути увагу.

Підвищення температури

Найчастіше застуда сигналізує підвищенням температури. Звідси і млявість, і примхливість дитини. Тому якщо вона стала вести себе не так як завжди — не поспішайте її лаяти — краще перевірте, чи не температурить вона. Можуть проявлятися і такі симптоми:

  • відмова від сну;
  • відмова від їжі;
  • млявий стан;
  • почервоніння обличчя або піт.

Після того, як виявилася проблема, потрібно зрозуміти, наскільки все серйозно. Якщо температура у дитини вище 38 — викликаємо швидку допомогу.

Кашель

Іноді такий симптом батьки списують на запахи, протяги або інші впливи навколишнього середовища. Але кашель часто стає основною ознакою застуди, тому не ігноруйте його. Якщо кашель триває більше доби — почніть інтенсивне лікування.

Нежить

Чаші всього він виникає вже після перших стадій застуди або на завершальному етапі лікування. Тим не менш, нежить може сигналізувати і про алергію, тому не варто відразу ж боротися із застудами — розберіться в причині.

Лікування дитини

Дуже часто батьки довіряють здоров’я свого малюка лікарським препаратам з реклами. Запам’ятайте, більшість несерйозних застуд можна вилікувати за допомогою народних засобів. Наприклад, сік алое чудово підійде в якості засобу від нежиті, прополіс і мед допоможуть знизити температуру і підвищать захисні сили організму, лимон і чай з малиною — стануть добрими помічниками при будь-якій застуді.

Особливо ефективно загартовування. Нерідко воно практикується в дитячих садках і початковій школі. Але про це можна подбати і вдома.

Катетер для подачи кислорода производителя «Balton» и другое оборудование для одноразового применения в хирургии, кардиологии, урологии, диализотерапии есть на elitemedica.com.ua. Компания находится в Киеве, ул. Ильинская дом 12, офис 27, телефон: (044) 331-45-35.

Дивиться ще по-темі:

Щоб дитина не хворіла

Організм маленької дитини дуже сприйнятливий до впливу навколишнього середовища. А оскільки малюк завжди намагається пізнати світ за допомогою дотиків, то нерідко до нього потрапляють бактерії, здатні викликати негативну реакцію організму. Це ж стосується і інфекційних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. І як захиститися? Брудні руки Дуже часто діти «грішать» немитими руками....


Висип у дітей: причини і методи лікування

Діти як ніхто інший схильні до впливу різних факторів. Через несформований імунітет, у малюків часто виникають проблеми зі здоров'ям, які проявляються так чи інакше. Навіть невеликий висип на шкірі призводить батьків до здивування. У чому причина і як позбутися від висипив у дітей знають далеко не всі. Це може бути...


Хронічний бронхіт

Хронічний бронхіт - це захворювання, яке пов'язане з органами дихання. Воно характеризується тривалим кашлем, який може тривати до декількох місяців в році. При бронхіті уражаються бронхи (дрібні, середні і великі) і за наявності провокуючих чинників, хвороба загострюється. Причини появи і розвитку бронхіту Розвиток бронхіту може обумовлюватися декількома факторами: куріння (причому як активне, так...


Перші ознаки грипу та лікування народними засобами

У зимову пору року імунітет послаблюється, що робить організм сприйнятливим до різних захворювань. Саме на цей період припадає сплеск респіраторних і вірусних хвороб, у тому числі застуд чи грипу, який переноситься не так вже просто. Щорічно сотні тисяч людей страждають від цього захворювання і майже третина з них згодом отримують...


Як визначити ранні ознаки дитячого діабету

Більш ніж на третину випадків діабету в США реєструється у людей у віці старше 65 років. Через це хвороба часто називають вікової. Насправді, як кажуть вчені, кількість діабетиків істотно зростає, а сама хвороба "молодшає". Діабет 1 типу є найбільш поширеною формою захворювання серед дітей та підлітків. У доповіді Центру з контролю...


Ваша думка

Ви дивилися: "Як розпізнати симптоми застуди у малюка"