Як визначити ранні ознаки дитячого діабету

Як визначити ранні ознаки дитячого діабетуБільш ніж на третину випадків діабету в США реєструється у людей у віці старше 65 років. Через це хвороба часто називають вікової. Насправді, як кажуть вчені, кількість діабетиків істотно зростає, а сама хвороба «молодшає».

Діабет 1 типу є найбільш поширеною формою захворювання серед дітей та підлітків. У доповіді Центру з контролю і профілактики захворювань показано, що поширеність першого типу цукрового діабету становить 1,93 на кожні 1000 дітей та підлітків, в той час як цукровий діабет 2 типу впливає лише на 0,24 дітей з кожної тисячі.

Мед — кращий спосіб знизити надлишкове споживання цукру. Всі пропозиції купити або продати мед тут: на Agronovator.ua.

Дослідження демонструє, що захворюваність на цукровий діабет першого типу у малюків у віці до 9 років зросла на 21% в період між 2001 і 2009 роками, в той час як другий тип цукрового діабету збільшився серед юнаків аудиторії у віці 10-19 років — на 30, 5%.

«Збільшення поширеності є досить важливим, оскільки молодь з діабетом вступить у доросле життя з багаторічним захворюванням. Труднощі в лікуванні, підвищений ризик ранніх ускладнень і збільшення частоти розвитку діабету під час репродуктивного періоду, який може додатково збільшити ризик передачі діабету наступне покоління — це серйозна проблема», — зазначають дослідники.

Діабет 1 типу у дітей, раніше званий юнацький діабет, виникає, коли підшлункова залоза не в змозі виробляти достатню кількість гормону інсуліну. Такі діти вимагають довічні ін’єкції інсуліну і контроль за рівнем цукру в крові та змінами в раціоні харчування.

Цукровий діабет 2 типу, хоча рідше виникає у молодих людей і дітей, може статися, якщо не виробляється достатньо інсуліну або він не робить належного впливу. В результаті глюкоза може накопичуватися в крові. Це часто можна регулювати за допомогою раціону харчування, збільшення вправ і підтримання здорового ваги, хоча деякі пацієнти можуть потребувати лікарських засобах, таких як метформін або інсулінотерапія.

Найбільш поширеними симптомами як діабет 1 типу та 2 типу серед дітей і підлітків включають збільшення спраги і сечовипускання, втома і втрата ваги. Деякі діти можуть також відчувати підвищений голод і затуманений зір, тоді як у дівчат з цукровим діабетом 1 типу може розвинутися дріжджова інфекція.

Симптоми діабету 1 типу у дітей, як правило, швидко розвиватися протягом декількох тижнів, в той час як симптоми цукрового діабету 2 типу розвиваються повільніше.

Щоб вчасно виявити хворобу батькам необхідно побут вельми пильними і стежити за поведінкою, станом і харчовими звичками своєї дитини.

Дивиться ще по-темі:

Позмінна робота пов’язана з підвищенням ризику діабету другого типу

Ті, хто працюють позмінно, особливо чоловіки, можуть сильніше бути схильні до діабету другого типу. Згідно зі статистичними даними, до 2025 року, кількість хворих на діабет збільшиться на 65%. У загальній складності це число становитиме 380 мільйонів людей у всьому світі. Тому вивчення природи цукрового діабету та можливості його лікування, зараз є...


Діабет 2 типу. Йогурт знижує ризик розвитку діабету

Йогурт в раціоні допомагає знизити ризик розвитку діабету 2 типу. Дослідники проводять клінічні випробування, щоб перевірити, чи дійсно йогурт допомагає уникнути розвитку діабету другого типу. Такі думки виникли після того, як вони виявили, що високе споживання молочних продуктів харчування було пов'язано з більш низьким ризиком розвитку цього захворювання. У ході дослідження було...


Фізичні навантаження дозволяють зупинити прогресування діабету

Вчені з'ясували, що фізичні навантаження дозволяють знизити ризик гестаційного цукрового діабету в діабет другого типу. Він є частим ускладненням при вагітності і визначається як порушення толерантності до глюкози. Це може бути виявлено вже після оголошення вагітності. Близько третини жінок з цукровим діабетом другого типу стикаються з такою проблемою, тому зараз ведуться...


Діабетичні продукти. Їжа під час цукрового діабету

Цукровий діабет - це справжня проблема для багатьох. Крім дієти, це захворювання вимагає особливого ставлення до всього організму в силу певних особливостей. Але найголовнішим залишається все ж харчування, оскільки дуже важливо дозувати кількість цукру, який потрапляє в кров. Проблема цукрового діабету Цукровий діабет - це захворювання, при якому порушується вироблення інсуліну. Існує...


В Англії переддіабетне зростання

Більше третини дорослого населення Англії мають переддіабетний стан. Про це заявили Американські та Британські дослідники. Згідно з даними показники зросли з 12% у 2003 році до 35% в 2011. Бездіяльність у такій ситуації може призвести до різкого зростання кількості діабетиків другого типу. «Cherry Pizza» - це Ваш однодумец, друг, який дивився...


Ваша думка

Ви дивилися: "Як визначити ранні ознаки дитячого діабету"